На сьогоднішній день блузка - це істинно жіноча деталь одягу, яка здатна підкреслити граціозність і легкість дамського образу. У більшості представниць слабкої статі блузки є невід'ємною частиною гардеробу. Але не плутайте їх з жіночими сорочками. Сьогодні як приватні особи, так і групи осіб або організації можуть набувати блузки та сорочки оптом. Чому це вигідно?
-ви завжди будете знати, що вдягнути завтра;
-у вашої улюбленої блузки буде двійник;
-при покупці оптом, ви отримуєте знижку, що в свою чергу робить ваші придбання менш витратними.
Правильно підібрана блузка або жіноча сорочка може надати вам романтичний, легковажний або навпаки строгий вигляд. Так, якщо у вас широкі стегна, добре буде виглядати приталенная сорочка або блузка, яка пом'якшить перехід від талії до стегон. Якщо ж ви маєте вузькі стегна і плечі, підбирайте одяг з трикутним вирізом і глибоким декольте.


А от якщо вас природа нагородила широкими плечима, то за допомогою одягу потрібно звернути увагу на стегна і талію. Вам у цьому допоможуть великі ремені. Врахуйте, що обов'язково потрібно відмовитися від великих принтів на тканині. Для жінок зі стандартною фігурою вибір досить великий. Практично кожна модель буде сидіти на них добре. Потрібно звертати увагу тільки на крій і колір, які вважаються модними в тому чи іншому сезоні. Однак сьогодні поняття моди досить широке, а число стилів навіть не злічити. Тому практично будь-який одяг у поєднанні з відповідними аксесуарами може бути модною. Не бійтеся експериментувати і виявляти свій смак. Комбінуйте різні деталі одягу, створюйте свій новий стиль. Краса - індивідуальна річ. У всіх смаки різні. Враховуйте думку експертів, додавайте свої ідеї - і ви будете виглядати чудово.