Ви зайшли на сайт інтернет-магазину. Тут же в очі вам кинулося плаття, яке так давно хотілося купити. Та ще й ціна влаштовує - ну чим не заманливо? Плюс до всього купони lamoda знизять ціну. Всього п'ять хвилин часу, і замовлення скоро прибуде до вас. Однак не поспішайте, а прислухайтеся до порад, як правильно вибирати і замовляти одяг по інтернету.

Основною перевагою інтернет-магазинів є вартість товарів. Як правило, одяг, представлений в інтернеті, коштує дешевше. Друге, що хотілося б відзначити з переваг - це великий вибір. Кожна представниця прекрасної статі може підібрати найбільш відповідний їй наряд. При цьому вибираючи річ, уважно читайте, що про неї написано. Добре, якщо там вказано буде матеріал виробу. Краще вибирати такі сайти, на яких один товар має кілька фотографій з різного ракурсу. Це дозволить вам краще розглянути річ.

Обов'язково звертайте увагу на коментарі та відгуки клієнтів.


Можливо, вони викличуть сумнів, і ви передумаєте оформляти покупку в цьому інтернет-магазині. На сайті обов'язково повинні вказуватися розміри (європейські, російські і т.д.). Також не зайвою виявиться розмірна сітка, яка допоможе покупцям безпомилково підібрати собі річ. Якщо ці дані в інтернет-магазині відсутні, то одяг, добре сидить на моделі, може бути довший або коротший, вже або ширше на вас, а ви навіть не будете підозрювати про це.

Вибирайте найбільш підходящу вам форму доставки товару. Звичайною поштою буде дешевше, але довго. А от якщо вам товар потрібен якомога швидше, то необхідно буде звернутися до послуг кур'єрської доставки, і відповідно трохи переплатити. Купуючи одяг через інтернет, ви завжди ризикуєте, оскільки обрана вами річ може виявитися далеко не тією, як ви її собі уявляли. Вибирайте товари в інтернеті більш ретельно.