Зима - це не привід відмовлятися від модних тенденцій і, відповідно, від гарних речей. Одним з ключових елементів успішного образу є взуття. На жаль, низькі температури не дають можливість звернутися до улюблених туфель на шпильках, але зимові ботильйони представляються прекрасною альтернативою. Тим більше, що з кожним сезоном з'являється все більше оригінальних варіантів, які гідно оцінюються модницями. Головне - грамотно вибрати модель, яка прослужить тривалий кількість часу і буде радувати своїм станом.
На сьогоднішній день дизайнери виділяють кілька критеріїв для пошуку оптимального варіанту:
• матеріал виготовлення;
• форма, висота каблука;
• колір.
Що стосується першого пункту, то його ні в якому разі не потрібно недооцінювати. Логічно припустити, що міцне взуття з натуральної шкіри прослужить довше, ніж сумнівна підробка з ринку. Зрозуміло, хутро в ідеалі теж повинен бути натуральним.


Якщо вам дозволяє можливість, зверніть увагу на ботильйони з хутром лисиці або чорнобурки. Це досить дорого, але якість гарантовано. Багато модниць зупиняють свій вибір на взутті з оксамитовими вставками, так як це ефектно і досить практично. Для того щоб внести в колірну гамму різноманітність, дизайнери надійшли досить мудро: фарбований хутро. Такий підхід призвів до появи на прилавках яскравою, незвичайною взуття, яка підходить для всіх випадків життя. Для більшої зручності та економії часу ви можете подивитися зимові ботильйони в інтернет-магазині Речі.юа, де представлені всі моделі провідних брендів.
Що стосується каблука, то тут вибір буде залежати від способу життя. Тим, хто багато часу проводить "на ногах", рекомендується звернути увагу на танкетку або широкий стійкий каблук. Для виходу "в світ" можна придбати ботильйони на шпильці.