В основному, бажаючі схуднути дівчата, вибирають фітнес або заняття в тренажерному залі. Чому так, адже скидати зайву вагу набагато приємніше, коли танцюєш, а не коли просто віджимаєшся або присідаєш. Тим більше, що в танцях задіюються багато груп м'язів. Хочете спробувати на собі такий метод схуднення - запишіться на навчання танцям для дорослих.
Як не розчаруватися на початку шляху? Найчастіше жінки кидають танцювальний зал вже після пари занять. Більшість з них починають порівнювати себе з тренером, з сусідками по танцпол. І якщо щось виходить гірше, то щоб уникнути ганьби, жінки відмовляються від занять. Не потрібно в цьому випадку засмучуватися, адже навички рухів прийдуть з часом. Необхідно перебороти в собі це почуття страху.
Дотримуйтесь наступних правил, і у вас все вийде.
1.Представьте, що ваше тіло є учнем, який має потребу в навчанні.


Засвоївши це, ви зрозумієте, що всі перші невдачі і помилки можна пробачити собі. Хваліть себе, менше критики на свою адресу. Прийміть себе такою, яка ви є, запасіться терпінням.
2.Не пробуйте відразу повторювати абсолютно всі рухи - це груба помилка всіх початківців. Постарайтеся розглянути і вивчити всі рухи окремо. Дивіться спочатку на ноги, потім на руки. Коли всі запам'ятайте, з'єднайте руху в одну комбінацію. Спочатку рекомендується опрацювати всі в повільному темпі, поступово нарощуючи динаміку.
3.Ваші успіх у танцях в чому залежить від того, що на вас одягнено. Не дивуйтеся, але одяг дійсно має велике значення в цьому випадку. Якщо танець латинську, то краще вибрати щось яскраве, запальне, і помірної довжини. А якщо ви вирішили опанувати танцем живота, то обов'язково потрібно обзавестися поясом з монетами.