Трикотаж визнаний лідер при створенні красивою і зручною жіночого одягу. Практично всі колекції світових дизайнерів створюються на основі цієї тканини. Існує думка, що ще стародавні єгиптяни активно застосовували трикотаж. А з часом Коко Шанель перевернула світ моди, використовуючи його для створення красивих і стильних примірників своєї колекції. Сучасна трикотажний одяг ТМ Тайлана представлена стильними туніками, сукнями, кофтами, халатами, футболками та іншим.

У чому перевага трикотажу?
Трикотаж неймовірно легкий і зручний в носінні. Він добре пропускає через себе повітря і вологу, тримає тепло. Плюс до всього одяг з трикотажу відмінно поєднується з усіма тканинами. Якщо правильно підібрати образ, то можна отримати вишуканий і привабливий вигляд.
Крім того трикотаж не потребує будь-яких особливого догляду.


Навіть після декількох прань зберігається форма, колір і посадка. Досить просто дотримуватися правил, зазначені на ярлику тієї чи іншої речі.

Трикотажна тканина з синтетикою
Багато сучасних виробників одягу крім чистого трикотажу використовують синтетичні домішки. Якщо ж правильно дотримуватися пропорції, то це повинно позитивним чином відбитися на виробах. Так, одяг з такої змішаної тканини більш практична, міцна і довговічна.
Зупинившись на трикотажній одязі, ви робите правильний вибір. Так, ваш гардероб поповниться зручними і якісними виробами - все завдяки натуральної тканини. Легкі сарафани, майки, футболки топи стануть відмінним рішенням в літній період. А ось теплі трикотажні пуловери, светри, кардигани і болеро виявляться як не можна, до речі, холодною зимою. До слова сказати, одяг з трикотажу підійде для будь-якого випадку і сезону.