Багато жінок стикаються з розшаруванням нігтьової пластини, причиною якого є иссушение нігтів під дією агресивних мийних засобів, нестача вітамінів і постійні "водні процедури" для рук. Крім цього, ламкі і шаруються нігті говорять про внутрішні проблеми всього організму, що викликаються зниженням імунітету, зашлакованностью, перевтомою і поганим кровообігом.

Для того щоб руки стали гарними, а нігтьова пластина - здоровою, слід дотримуватися деяких правил догляду за шкірою. Дуже важливо, щоб нігті отримували харчування, що допомагає боротися з їх сухістю. У цьому випадку рекомендується наносити на кутикулу спеціальне масло і втирати його круговими рухами, а потім, відсунувши размягченную кутикулу за допомогою апельсинової палички, дати нігтя дихати. Ця процедура дуже корисна, але крім неї бажано балувати свої руки оливковою олією, до складу якого входять корисні для шкіри речовини. Слід нанести трохи підігрітої олії на нігті і шкіру рук, а потім надіти рукавички з бавовни і залишити цей компрес на всю ніч. Вранці можна буде побачити чарівну дію такої процедури. Дуже корисні для расслоиться нігтьової пластини ванночки з додаванням морської солі (1 ст.


Ложка на 0,5 л води). Протримавши в сольовому розчині свої руки протягом 15 - 20 хвилин, слід нанести жирний крем. Цікаве дію на нігті надає червоний перець, кашку з якого змішують з живильним кремом (0,5 ч. Ложки на 1 - 2 ч. Ложки). Таку маску наносять на 15 хвилин, після чого змивають, але робити її можна не частіше одного разу на місяць.

Жінки, що мають шаруються нігті, повинні стежити за своїм харчуванням. У їхньому раціоні повинні бути горіхи, інжир, молоко, сир, кефір. Необхідно вживати жирну рибу, курагу, шпинат та інші продукти, які постачають кальцій організму. Варто поповнити недолік заліза, якого багато в яловичині, печінці, сухофруктах, яблуках та ін. Салат, стручкова квасоля, смородина, петрушка, помідори - це кремній, який робить нігті здоровими. Обов'язково кілька разів на рік проводити інтенсивне вітамінне "лікування", що полягає у вживанні хороших вітамінів і мікроелементів.

Під час лікування нігтьової пластини, краще на якийсь час забути про манікюр, досить підпилювати нігті і наносити на їх поверхню лікувальні засоби.