При виборі пріоритетних покупок для майбутнього малюка повинні виділитися два основних товару - дитяче ліжечко і коляска. Покупка коляски і ліжечка повинна бути першою, так як ці речі вимагають складну доставку та перевезення.

Не варто помилятися на думці, що якісний товар виробляє тільки імпортний виробник. У наші дні російські фабрики випускають красиву і добротну дитячі меблі за цілком приземленою ціною.

При виборі дитячих меблів варто враховувати її функціональність. Ліжечко може бути із закритим висувним ящиком внизу або вбудованою тумбою збоку, а комод може суміщати в собі шафи і пеленальний столик.

Що ж стосується колясок, то краще віддати перевагу звичайній колясці-люльці. Багато батьків через деякий час шкодують про покупку коляски-трансформера, яка здатна возити малюка з народження до 3х років. За фактом такі коляски до цього віку не доживають, так як вони складноструктурному і механізми швидко виходять з ладу. До того ж коляски-транформери важкі, з великими габаритами. Коляска-люлька буде служити кілька місяців, з моменту, коли малюк навчиться самостійно сидіти, можна буде приступати до вибору прогулянкової коляски.Після покупки ліжечка і коляски приступайте до вивчення ринку автокрісел (у разі, якщо дитина буде їздити з вами в автомобілі ). В першу чергу воно повинно відповідати всім нормам безпеки, а так само вазі і віку малюка.

Що стосується покупки одягу, то тут, звичайно, справи йдуть трохи складніше. Майбутнім батькам, а особливо мамі, дуже хочеться скупити, буквально, все для бажаного малюка, але тільки от новонароджені діти дуже швидко ростуть. Досить буде прикупити на перший час кілька боді з розкидом в 2 розміру, кілька сорочечок і кілька пар штанців. Шапочки та інші аксесуари слід купувати самого маленького розміру. У міру зростання дитини список одягу придбає чіткість. Речі першої необхідності (підгузники, пелюшки, крему, присипки, шампуні) також оптимально купувати заздалегідь.

Купувати товари бажано в спеціалізованих торгових центрах, так як на ринку та інших безіменних точках продажів часто немає ні належної якості, ні сертифіката на товар.