Коли дітки починають стояти самостійно, а це походить від дев'яти і до дванадцяти місяців, потрібно задуматися про те, щоб купити дитині першу пару взуття. Правильно підібрати дитяче взуття - один з найголовніших аспектів покупки.

Правило, яке стосується всіх діток, чим менша дитина, тим тонше і гнучкіше повинна бути підошва. Перш ніж ви захочете купити вибрану вами взуття для дитини, погнили її в своїх руках, ніж еластичнішою буде підошва, чим більше вона буде піддаватися гнучкості, тим зручніше вона буде для вашого малюка. Подивіться, як ходить ваша дитина в цьому взутті. Зробивши крок, черевик повинен згинатися біля основи великого пальця. Яку вибрати підошву - гумову або шкіряну, залежить від того, яка з них більш гнучка. Буває, що гумові підошви, іноді по жорсткіше і товщі, ніж шкіряні. Крім того, гумова зазвичай більш округла, і дитині при ходьбі буде легше в неї ходити, оскільки не буде чіпляти носками. Але шкіряна підошва більш стійка.

Щоб взуття правильно сиділа на ніжці вашого малюка, задник повинен бути твердим. Потрібно провести перевірку. Стисніть великим і вказівним пальцем задник взуття, якщо він занадто м'який, це означає, що при носінні він швидко розтопчуть, і черевичок буде злітати.

Починаючи з найперших днів взуття вашої дитини повинна мати невеликий каблучок, щоб запобігти падіння на спину.

Купувати вироби потрібно тільки з натуральних матеріалів, таких як шкіра або полотняна тканина, такі матеріали дихають, не дають ніжці потіти, пропускаючи повітря і забезпечуючи комфорт.


Потрібно уникати таких матеріалів, як вініл, це синтетика, тому відповідно, вони не дихають.

Не забувайте періодично перевіряти стопи своєї дитини. Мозолі на ніжках, вигнуті пальчики, це ознаки того, що дитина вже виросла з цього взуття. У середньому дитинка у віці від року до двох, виростає з черевичок приблизно кожні три місяці. Тому в більшості випадків, швидше взуття стає менше ніжки дитини, чим вона зносить себе.

І не забудьте дізнатися думку того, хто буде носити це взуття. Дайте дитині трохи походити в нових черевиках по магазину.