У нинішній час різноманітність парфумів таке велике, що здається підібрати для себе потрібний запах буде дуже легко. Але прийшовши в магазин, починаєш замислюватися про те, що краще б їх кількість не було таким величезним, тоді не будеш в такій розгубленості.

Приємний запах парфумів надає будь-якій дівчині, жінці особливої привабливості, ну а чоловікові - заворожуючого шарму. Нині, на поличках магазинів, бутіків, занадто велика різноманітність ароматів. Як же вибрати саме той, який потрібен тобі і при цьому, не помилитися?

Ніколи не вдихайте аромат парфумів, туалетної води або одеколону, прям з флакона. По-перше, дуже шкідливо для слизової оболонки, ну а, по-друге, запах, який виходить з флакона набагато концентрований, ніж запах на шкірі. Вибираючи водичку потрібно користуватися паперовими тестовими смужками.

Не потрібно нюхати відразу всі аромати, які знаходяться в магазині їх має бути не більше трьох. Тому як велика кількість запахів, зіб'є вас з пантелику, і ви вже не зможете визначити, який вам подобається. Більш того, всі вони будуть на один запах. Щоб відновити свій ніс, і знову почати вибирати духи, потрібно, вдихнути аромат кави.

Ніколи не піддавайтеся на вмовляння продавців, що запах, вам підходить, що він вивітриться і буде краще, що зараз це наймодніший, популярний аромат.


Все одно, купивши примушений аромат, ви не зможете ним душитися, тому, що будете відчувати дискомфорт. Якщо вам не подобається, не зупиняйтеся на цьому виборі, і пробуйте далі.

При виборі запаху зверніть також увагу на погоду - спекотна і суха погода швидше вивітрює аромат, а вологий клімат, навпаки посилює запах.

Не потрібно забувати і про те, що існують духи повсякденні та вечірні. Так як аромат для вечора, більш насичений, то користуватися днем, коли йдете на роботу, не варто, щоб не змушувати своїх колег задихатися.

Якщо вам ніяк не вдається підібрати собі духи, спробуйте купити пробник. Покористувавшись пару днів, ви зрозумієте це ваше чи ні. Коли після нанесення туалетної води, ви перестаєте відчувати запах на собі, а навколишні його відчувають, то вибір правильний - це ваш аромат!