В даний час нікого не здивуєш тим, що сучасна жінка закінчує інститут чи коледж, отримує вищу освіту і влаштовується на роботу в солідну компанію. Крім того, жінка стає хорошим фахівцем у своїй галузі і просувається по кар'єрних сходах.

Успішною і забезпеченої стає не кожна з нас, але зате кожна жінка знає і розуміє, що для цього потрібно багато чому навчитися. Жінці завжди було набагато важче ніж чоловікові, однак, це не привід відмовлятися від своїх бажань. Жінки в чому відрізняються від чоловіків. Вони набагато розумніші, проворлівей і наполегливіше, що дуже допомагає їм у житті. Але для того, щоб стати успішною, жінці потрібно навчитися правильно себе вести в колективі і в суспільстві, щоб її розуміли не тільки жінки, а й чоловіки. Кожна жінка, приступаючи до нової роботи, повинна бути готовою до природного відбору. У колективі виживає той, хто вміє пристосовуватися.

Запам'ятайте одну річ! Флірт і кокетування не повинні бути присутніми на роботі. Тільки так до вас будуть ставитися як до хорошого фахівця, а не просто як до красивої жінки.


Ви повинні завжди одягатися стильно і зі смаком, а головне по-діловому. Краще надягайте штани і піджаки, це зайвий раз підкреслить те, що ви прийшли на роботу не покрасуватися перед колегами і начальством, а просуватися далі. Чи не поєднуйте особисте життя з роботою. Це дві несумісні речі. Робота повинна залишатися роботою, а не рішенням сімейних проблем. Ви повинні бути сильною людиною, який гідно витримає все, що відбуватиметься на роботі. Ніколи не нервуйте, нікого не лайте, не кричіть, і не плачте. Не критикуйте підлеглих, це може знизити вашу репутацію.

Будь-яка жінка може побудувати собі кар'єру, незалежно від того, скільки їй років. Як правило, на просування дуже сильно впливає сімейне життя. Якщо у вас в родині все гаразд, то і з кар'єрою все буде добре. І навпаки, якщо в сім'ї щось не ладиться, то про кар'єру можна забути. Спочатку вирішите всі свої проблеми вдома, а потім піднімайтеся по роботі. І тільки так ви досягнете того, про що так довго мріяли.