Натуральна косметика є гідною альтернативою звичної нам "неживої косметики". Її головними достоїнствами можна назвати відсутність шкідливих для шкіри хімічних речовин (наприклад, лаурилсульфат, всіляких консервантів і барвників) і наявність у складі натуральних корисних компонентів: різноманітних масел (ефірних і базових, твердих і рідких), меленої кави , настоїв трав, вівсяних пластівців, меду, морської солі, глини та інших цілющих складових.

Сьогодні існує багато спеціалізованих "лабораторій краси" - косметичних салонів, які виготовляють натуральну косметику індивідуально для кожного клієнта з урахуванням його типу шкіри та існуючих з нею проблем. Різноманітність косметики теж приємно дивує: за унікальними рецептурами роблять всілякі види мила, шампуні, креми і лосьйони для догляду за обличчям і тілом. Часто таке животворне вміст непоказних баночок, тюбиків та пляшечок дає набагато більш виражений позитивний ефект, ніж звичайне розрекламоване засіб у красивій упаковці, куплене в простому магазині косметики.


Але варто обережно підходити до вибору салону, який надає послуги виготовлення косметики по унікальним рецептурами: необхідно переконатися в наявності всіх документів, що дозволяють даний вид діяльності, а також у професіоналізмі та відповідної кваліфікації працівників.

Термін придатності живої косметики значно нижче (від 1-2 днів до півроку), ніж у звичайної, а вартість, як правило, дорожче, але і її корисне лікувальну дію навряд чи зрівнятися з напханими хімією засобами. Активні природні компоненти не тільки "запускають" процеси відновлення шкіри, що є запорукою нашої молодості, але борються з різними шкірними захворюваннями і підтримують її природну самозахист від несприятливих факторів навколишнього середовища і психологічних стресів.

Така природна косметика, поєднуючи в собі високу якість, ефективність і силу природних компонентів, стає хорошим доповненням до правильного харчування та здорового способу життя жінки в цілому.