Кішка - це не тільки улюблений вихованець в будинку, це ще й особистий сімейний лікар. Деякі люди навіть і не підозрює про те, на що здатна кішка. Та й кішка не всім показує свої реальні можливості. У Єгипті кішка вважається священною твариною. Єгиптяни навіть розводять кішок, які володіють Лікарське здібностями. Кішки вміють багато чого. Вони здатні вилікувати навіть таке захворювання, яке не під силу навіть самому кваліфікованого лікаря.

До речі, лікувати людей можуть тільки кішки, коти такими здібностями не володіють. Багато хто з нас можуть навіть не підозрювати про те, що ми чимось хворіємо, а кішка все це відчуває і намагається звести нанівець вашу хворобу.

Якщо ваша улюблена кішка стрибає вам на ноги або лягає поруч з вами не женіть її, адже вона хоче вам допомогти. Котяче муркотіння допомагає набагато ефективніше, ніж будь-які дорогі таблетки. Спілкуйтеся зі своєю кішкою якомога частіше, адже своїм муркотінням вона може зняти вашу напругу після важкого робочого дня, або підняти настрій і зняти стрес.

Окрасою і порода кішки теж відіграє велике значення.


Наприклад, чорні коти можуть надати вам енергії і подарувати хороший міцний сон, перські кішки добре справляються з застудою, білі кішки допоможуть відновити обмін речовин, британські та шотландські кішки чудово справляються із захворюваннями серця, а ось рижики і сірі це справжні майстри на всі руки. Всі кішки вміють лікувати, проте вони не завжди це роблять. І тут все залежить від людини, від того, як кішка до нього ставиться.

Якщо ви любите свою кішку, то вона це відчуває і буде завжди вам допомагати. А якщо вона вас боїться або уникає, вона ніколи не стане вашим другом і не буде вас лікувати. Вони не стануть витрачати свою енергію заради людини, яка не приносить їй щастя і задоволення. Кішки здатні відчувати і лікувати людину навіть на відстані. Вам достатньо всього лише згадати про неї, або подивитися на її фотографію. Вони здатні творити чудеса, але тільки заради тих, кого люблять.

Кішка - це справжнє диво природи.