Отже, щоб зрозуміти який шампунь підійде вам ідеально слід визначити тип волосся. Для цього, постарайтеся відповісти правильно на наступні питання:
Шампунем для яких волосся Ви користуєтеся зазвичай?
Як часто ви миєте голову?
Стикаєтеся ви з труднощами при розчісуванні волосся?
Можливо, ви так само помічаєте складності при укладанні?
Що б Ви, окрім відмінного очищення, хотіли отримати від шампуню? Наприклад, зберегти яскравість кольору волосся, або надати їм додатковий блиск, а можливо ви мрієте про обсяг?
І, нарешті, романтична складова цього питання, а саме - чи має для вас, значення аромат шампуню? Які взагалі запахи, в тому числі косметичних засобів, Вам імпонують?

Якщо Ви миєте голову через день, то рекомендується використовувати шампунь для волосся, схильного до жирності, наприклад, PantenePro-V "Додатковий обсяг" або Herbal Essences "Свіжа голова". Ці шампунь не обтяжать Вам, як волосся, але відмінно промиють їх і відчуття свіжості залишиться надовго.

А ось бальзам-ополіскувач рекомендується використовувати для фарбованого волосся.


Якщо до шампуню PantenePro-V, то із серії "Живий колір" або "Інтенсивна захист і відновлення" (він ідеальний для відновлення освітленого волосся), а якщо з Herbal Essences, то із серії "Життя в кольорі".

Для більш інтенсивного харчування волосся рекомендується 2-3 рази на тиждень використовувати маски для волосся - це незрівнянно більше відновлення, ніж при використанні тільки ополаскивателя! У PantenePro-V Вам підійдуть: Живий колір, Інтенсивна захист і відновлення і "Густі та міцні" (для тонких і ослаблених волосся), в Herbal Essences - "Життя в кольорі".

Що стосується укладання, то для тонкого волосся ідеально підходять практично всі продукти LondaTrend.

І наостанок, декілька порад:
- обов'язково захищайте свої волосся під час використання прасування і фена. Зараз існує величезна кількість засобів із захистом від гарячого повітря. На літній час рекомендується використовувати легкі текстури: муси, спреї.
- Користуйтеся розгладжують кремами, вони дозволять волоссю бути завжди в тонусі.