У першу чергу потрібно обов'язково очищати шкіру! Раз чи два на тиждень використовувати скраб, який допоможе очистити пори. Для щоденного використання (вранці та ввечері) використовувати гель або молочко і завершувати процес очищення шкіри тоніком (тонік допоможе остаточно очистити пори від забруднень і підсилити дію крему). Так само використовувати крему не містять комедогенних речовин (речовини не закупорюють пори). З часом на шкірі буде з'являтися все менше запальних процесів.

По-друге потрібно особливу увагу звернути на Ваше харчування, постаратися виключити шоколад, смажене, копчене, свинину, жирне. Якомога більше їсти овочів і фруктів, так само рибу, горіхи, кисломолочні продукти. (Якщо ви не можете відмовитися від солодкого, спробуйте замінити шоколад на мармелад або сухофрукти). Виконуючи ці прості правила по догляду за шкірою і правильно харчуючись, Ви досягнете гарних результатів!

PS: Якщо Ви хочете дізнатися які саме засоби підійдуть Вам, відповіді на наступні питання:
1) Який у Вас тип шкіри? Якщо Вам важко, то опишіть як виглядає шкіра на різних ділянках (лоб, ніс щоки).2) Як Ви очищаєте шкіру, конкретно чим користуєтеся в даний час?
3) Чи користуєтеся Ви косметикою? Якщо так, то як змиваєте макіяж.

Ідеально підходить майже у всіх випадках лінійка Skin Adapt Olay. Обов'язково скраб, гель і тонік. Перевага для проблемної шкіри в тому, що ці продукти не комедогенних (не закупорюють пори), сприяє підтримці оптимального балансу шкіри.
1) Гель Skin Adapt якісно змиває забруднення і макіяж (у тому числі і туш), глибоко очищає шкіру.
2) Скраб в цій серії м'який (не травмує шкіру, що важливо при наявності запальних процесів на шкірі), добре очистить пори,
3) Тонік не містить спирту (Не буде сушити шкіру), до його складу так само входить екстракт шавлії, який заспокоює запальні процеси.

Так само не варто забувати про зволоження. Проблемній шкірі підійде зволожуюча емульсія Active Hydrating Olay вранці, а вночі - нічний крем з цієї ж серії.
Доглядайте за Вашою шкірою, і вона буде сяяти красою і здоров'ям!