Кожна жінка, переступивши 25 річний рубіж, починає замислюватися про те, як же все-таки зберегти свою красу і молодість на довгі роки. Різні косметичні компанії постійно рекламують новинки косметології, які здатні подарувати молодість навіть зів'ялої шкірі. Чи так це насправді?
Можливо що ефект і буде, але він усього лише тимчасово протримається. Що б у майбутньому не думати про те, як знову стати молодий, потрібно починати стежити за своєю шкірою вже зараз.
Вже з 25 років багато косметологи пропонують починати використовувати крему і маски від зморшок. Пропоную не губитися в різноманітності фірм, а спробувати почати використовувати народні засоби щодо збереження краси.
Прекрасним джерелом молодості є вода. Так, ви не помилилися. Жінки в день повинні випивати близько 2,5 літрів води. Це можуть бути компоти, соки, чай. Рідина благотворно впливає на шкіру, наповнюючи її необхідною вологою, яка їй так необхідна, що б не старіти.
Пару раз на рік можна відвідувати масажиста- косметолога, які робить масаж обличчя.


Це збільшує кровообіг і уповільнює процес старіння.
Якщо часу і можливості на відвідування косметичного масажиста немає, то масаж можна робити і самостійно.
Не варто забувати про маски для обличчя. Зберігає шкіру молодою глина. Чорна, блакитна, рожева, не важливо. Розведіть її мінеральною водою, даєте настоятися 10 хвилин і накладаєте маску на обличчя. Через 15 хвилин змиваєте. Маски з глини збагачують шкіру корисними мікроелементами і перешкоджають її в'янення.
Добре допомагають і маски з сиру. Рецепт: 1 чайна ложка вівсяних пластівців, 1 ложка сиру. Залити окропом, дати настоятися 10 хвилин. Накласти на обличчя, через 20 хвилин змити.
Важливо пам'ятати про те, що б зберегти шкірі молодість її необхідно постійно живити. Будь то маски або крему, важливо не забувати про них, і робити систематично і регулярно, тоді молодість буде з вами дуже довгий час. Пам'ятайте, що й думки повинні бути тільки позитивні. Коли думаєш тільки про хороше і світле, тоді й життя здається набагато краще.