Оскільки роль чоловіка в сім'ї це заробіток грошей, то відповідно дружина повинна їх витрачати. Звичайно не витрачати, а правильно розподіляти, щоб усім членам сім'ї на все вистачало, і ніхто не був обділений. Для цього не обов'язково проходити бухгалтерські курси, варто лише виділити окремий блокнот для записів і дотримуватися наступних порад.
Визначте, скільки в середньому грошей іде на продукти, і відразу відкладайте цю суму для покупок на місяць. Бажано купувати продукти такі як цукор, макарони і крупи з запасом, так ви можете отримати знижку при покупці на велику суму і не купувати їх в наступному місяці. Зараз багато супермаркетів в різні дні роблять акції на різні продукти, знижуючи їх вартість, ви повинні бути в курсі, коли і що буде дешевше придбати.
Визначайте в кінці кожного сезону, чи потрібно буде здійснювати покупки взуття чи одягу, щоб визначити яку суму потрібно виділити або ж з покупкою можна почекати. Якщо ви бачите, що туфлі чоловіка вже не придатні для наступної весни, а на дворі майже зима, саме час купити нові і не шкодуйте зараз цих грошей, адже навесні доведеться заплатити за них набагато більше.


Таким чином, розумні люди завжди купують речі в період сезонних знижок, виходить дуже економно.
Що стосується покупок побутової техніки, мобільних телефонів та інших предметів, які кожен місяць не будеш купувати, то тут слід заздалегідь відкладати гроші. Якщо ви отримуєте заробітну плату по картці, то ви можете домовитися в банку про невеликий накопичувальному вкладі. Так несуттєва сума грошей буде відкладатися, а наприклад, до Нового року, у вас вийде кругленька сума на яку ви зможете придбати бажану річ. У цьому випадку слід робити подібні покупки перед святами, коли йде сезон знижок.
У кожній жінці закладена здатність економити, просто необхідно її постійно развівать.Ето і є прості поради з ведення сімейного бюджету, і природно не забувайте всі доходи і витрати записувати в блокнот, адже гроші люблять рахунок.