Найчастіше негативна енергетика потрапляє в наш будинок разом з новими речами, особливо з тими, що не були куплені особисто господарями, а були подаровані іншими людьми.
Щоб її позбутися, необхідно знати деякі речі.
Коли ми отримуємо подарунок, то не замислюємося над тим, яку інформацію він внесе в наш будинок. Особливо це стосується речей, які подаровані людьми, з якими знайомі зовсім недавно. Це придбання здатне додати чужу, ворожу енергетику і вплинути на здоров'я і мікроклімат у родині. Іноді людина, яка дарує, навіть не підозрює, що здатний внести такий негатив в чужий будинок.
Все це відноситься і до книг, які знаходяться в домашній бібліотеці і передаються з покоління в покоління. Намагайтеся не зберігати в будинку старі книги, які куплені випадково або під чиїмось впливом. Краще обмежити себе виданнями, які можуть охарактеризувати особу власника. На завтрашній день впливають всі старі речі, які шкода викидати. Зберігаючи їх, немає можливості народитися новим ідеям.


До таких речей відноситься непотрібна посуд, одяг різні дрібнички в серванті, а також старі меблі.
Якщо важко розлучитися зі старими речами, необхідно провести енергетичну очистку, яка нейтралізує негативний вплив і відновить рівновагу.
По кутах старих шаф розставте стопки з сіллю, яка вбере в себе негативну енергію. Стояти вона повинна дві доби, після цього потрібно викинути її в унітаз.
Стару м'які меблі необхідно регулярно протирати вологою ганчіркою, змоченою в солоній воді. Це потрібно робити з усіма дарованими речами.
Меблі бажано один раз на рік висувати з кутів або переставляти в інше місце. Це допомагає оновлювати енергію.
Таким чином, якщо у вашому будинку щось не так, змінилися відносини між подружжям, можливо виною всьому цьому є погана енергетика, змінивши яку відновиться рівновага і увійде мир і спокій у ваш будинок. Користуйтеся даними правилами очищення енергетики вашого будинку, і до вас повернеться благополуччя і комфорт.