ще не досвідченим батькам, буває складно по початку вибрати одяг для своєї дитини, оскільки в магазинах такий великий вибір і багато речей для Вашої дитини здаються слушними і комфортними. Але пам'ятайте, що одяг це дуже важлива річ для Вашого малюка. Всі речі повинні виглядати практично. Всю одяг необхідно вибирати до сезону, щоб вашому малюку не було жарко. Буває такий час, що погода дуже часто змінюється, тому в гардеробі Вашої дитини має бути багато речей на будь-яку погоду.
Батьків часто засмучує той факт, що недавно куплена одяг вже зовсім маленька.
Рішення дуже просто, купуйте на малюків одяг трошки на виріст, але не сильно велику, в крайніх випадках можна підкладати одяг. Речі потрібно вибирати такі, щоб вона була вільною. Деякі батьки купують своїм малюкам речі на гумках, але вона негативно впливає на тіло дитини.
Дітям до 3-х років рекомендується одяг, який не стягувала їх рухів, тому що вони дуже активні. Якщо Ви хочете купити обтягуючі речі для Вашого малюка, то потрібно щоб вони були з м'яких, добре стирають тканин.


Грубий матеріал може натерти шкіру малюка. Дитина - це не доросла людина, він потребує повсякденної зміні білизни, для того щоб його шкіра дихала. У холодні пори року потрібно одягати на Вашого маленького бавовняно білизну і поверх його махрову або фланелеву сорочку.
Влітку одяг має бути обов'язково з натуральних тканин, які не синтетика, щоб тіло малюка завжди дихало. Ще одним фактом є те, що малюкам дуже часто не вистачає вітаміну D (він вироблятися під впливом сонця), потім одяг повинен бити відкритою.
Для прогулянок взимку, сама незамінна річ - це комбінезон з непромокаючої тканини.
Сильно кутати дітей в холодні пори року не бажано, оскільки вони дуже активні і можуть легко спітніти і застудитися. Тому ретельно підбирайте одяг для свого дитинчати.
І пам'ятайте, що від якості одягу Вашої дитини залежить його здоров'я, тому не скупіться купувати йому якісні речі.