Часто буває, що ми йдемо в перукарню, щоб позбутися від невеликого стресу, а виходимо звідти практично здатними на вбивство. Як уникнути подібних ситуацій, буде розказано нижче.
1. Чи не записуйтеся на прийом в сумнівний салон або до невідомого майстра. Зрозуміло, що іноді хочеться змінитися до невпізнання цю хвилину, але чи варто так ризикувати? Подумайте, що з вами буде, якщо ви потрапите в руці несумлінного умільця. Якщо ваш майстер не може прийняти вас найближчим часом, згадайте в кого з ваших подруг або знайомих стрижка гідна як мінімум захоплення? Навряд чи хтось із них відмовиться дати рекомендацію своєму маестро.
2. Не міняйте колір координально. Якщо колір волосся тієї дівчини з рекламного плаката вас просто в себе закохав, то це ще не означає, сто він вам відповість взаємністю. Щоб тон виглядав виграшно, потрібно враховувати безліч нюансів - таких, наприклад, як колір очей, шкіри, наявність ластовиння і так далі.
3. Не варто говорити стиліста "на ваш розсуд", якщо не хочете опинитися в ситуації Бріджит Джонс, коли вона перед важливим юридичним вечерею намагається розгладити праскою рожеві гофровані пасма.4. Правильно і точно пояснюйте, чого ви хочете. Якщо сумніваєтеся у своєму ораторському мистецтві, то краще подстрахуйтесь зображенням сподобалася стрижки.
5. Не вимагайте поміняти колір в протилежний. Така процедура проводиться в кілька етапів, включаючи виведення попередньої фарби. Але недобросовісні фахівці можуть погодитися на надання такої послуги, а ви згодом будете довго і болісно домагатися бажаного результату.
6. Не бійтеся сперечатися і вказувати на неточності. Якщо бачите, що вам збираються обстригти занадто багато волосся або ніяк не дійдуть до потрібної довжини, сміливо про це говорите. Головне, щоб результат подобався вам, і ваш майстер про це знає.
7. Якщо в результаті фарбування волосся придбали не той відтінок або колір, що був задуманий, скажіть про це - ви маєте право еа безкоштовне повторне фарбування.