Попереду не тільки два самих морозних місяці року, а й січневі розпродажі. Що ж робити? Звичайно, купувати шубу! На що варто звернути увагу, щоб куплена шубка була не тільки модною, але й відмінної якості?
"Якість хутра"
Найголовнішим критерієм якості шуби є хутро. Зверніть увагу, щоб хутро було щільним з густим підпушком, а зворотний бік шкурки м'якою і білого кольору. Не варто купувати шубку, якщо зворотний бік шкурою нееластична і жовтуватого кольору - як правило, це означає, що шуба зшита зі старого хутра, і зносостійкість такої шуби набагато нижче, ніж з нового хутра.
Не забувайте, що термін носіння шуби напряму залежить і від виду тварини, з якого вона пошита. Самими довговічними будуть шуби з видри, бобра, соболя і норки. Кролячі ж шуби прослужать вам не надто довго. Також вважається, що на якість шуби впливає і спосіб вирощування тварини. Хутро тварин, які виросли в дикій природі, цінується набагато вище.
"Якість пошиття"
Якщо шуба зшита з якісного матеріалу, то ви легко зможете заглянути під підкладку, щоб оцінити якість хутра. Ну, а якщо виробник підкладку пришив "намертво", то варто задуматися про те, щоб роздивитися краще шуби інших фабрик.Багато жінок вважають, що шуби, зшиті з цільних шкурок набагато якісніше, ніж шуби, зшиті в розпуск. Однак, це не зовсім вірно. Все залежить від хутра. Якщо шкурка тваринного товста (нутрія, бобер, єнот), то використовується розпуск для того, щоб шуба сиділа краще. А якщо шкурки тонкі (норка), то шуба шиється з цілісних шкурок. Хоча й не завжди, вибір методу пошиття залежить і від моделі шуби, а також від її довжини.
"Покупка шуби"
Щоб уникнути неприємностей, купуйте шуби тільки в спеціалізованих магазинах, які на ринку вже не перший рік. У цьому випадку ви завжди зможете повернути покупку в магазин, якщо виявили які-небудь дефекти.
Вибираючи шубу, враховуйте і той факт, де ви її будете носити. Якщо ви автоледи, то можете дозволити собі коротку шубу з короткошерстного хутра, а якщо у ваших планах довгі прогулянки, то варто вибрати довгу шубу з теплого хутра.
Приємних Вам покупок! І пам'ятайте, що з року в рік мода на шуби змінюється не надто радикально, тому куплена сьогодні шуба буде актуальною і через 5 років.