Короткошерстний хутро ідеально підійде емоційним і стильним жінкам - даний хутро володіє сильною і стійкою енергетикою, яка буде допомагати і оберігати власницю шуби або куртки з такого хутра. Взагалі короткошерстий хутро - це горностай, шиншила, а також кріт - крім цього даними хутро отримують з білки, соболя і норки, розберемо кожний вид окремо.

Отже, горностай - даних хутро називають королівським, саме цей хутро цінували в стародавньому Римі та Греції, саме він прикрашав королів - він надзвичайно м'який і приємний, а про його білизні ходять справжні легенди. А ось хутро шиншили добувають з однойменних тварин - ще недавно ці звірята мешкали тільки в деяких районах Південній Америці, сьогодні ж їх розводять по всьому світу на спеціалізованих фермах і в особливих загонах. Сам хутро шиншили по-справжньому розкішний, однак навряд чи він підходить для щоденної шкарпетки - хутро дуже густий і легкий, на зразок пуху. Хутра крота - це відмінне рішення для повсякденного носіння - він міцний і надійний, до того ж даний хутро дуже густий і оксамитовий.


А ось хутро білки є одним з найбільш м'яких, цікаво, що вироби з даного хутра можна носити не більше одного або двох сезонів, так як він вважається досить холодним, звичайно Біличі хутро по-своєму гарний і приємний.

Хутро соболя - це найбільш шанований хутро в царській Росії, сьогодні ж він також символізує достаток і багатство, в усьому світі саме хутро соболя вважається самим ніжним і густим, крім цього він кращий за блиском і кольором. Безсумнівно, даний хутро дуже дорогий - цікаво, що кількість соболиних шуб в усьому світі надзвичайно мало. Нарешті хутро норки - це, мабуть, найбільш підходящий хутро для російської зими - шуби, прикрашені хутром норки красиві і елегантні, важливо зазначити, що працювати з даними хутром можна як з звичайної тканиною - саме тому з нього виготовляють спідниці і жакети, манто і пальто , саме в роботі з норкою багато художники-дизайнери проявляють свої здібності і втілюють самі незвичайні ідеї, які з'являються на кращих модних подіумах світу.