Скоро настане літо, пора коротких спідничок і суконь і купальних нарядів, прийшла пора виставляти свої ніжки на загальний огляд, а щоб не хвилюватися з приводу їх привабливості, необхідно привести їх в порядок, гладка шовкова шкіра ось основний критерій привабливості ваших оголених ніжок . Є маса способів добитися бездоганно гладкої шкіри від дорогих процедур в салонах краси, до способів які легко можна застосувати самої в домашніх умовах. Розглянемо домашні способи видалення небажаного волосяного покриву на ногах.
Всі способи можна розділити на дві великі групи-депіляцію і епіляцію. У чому їх відмінність. При депіляції ви видаляєте тільки самі волоски, не чіпаючи і не руйнуючи коріння волосся-волосяні цибулини. До депіляції відносяться наступні методи видалення волосся:
-брітье; напевно, всі жінки хоча б раз у житті в якості удаляющего волосся пристрою застосовували бритва. Він зручний тим, що займає дуже мало місця і його можна носити скрізь. Для більш довгого періоду збереження гладкості шкіри після гоління необхідно застосовувати спеціальні препарати, що блокують ріст волосся;
-депіляція за допомогою хімічних препаратів, різних гелів і кремів, в аптеці можна підібрати найбільш відповідний для вас;
- биоепиляция; тут в якості удаляющего засоби застосовують віск, ефект від застосування воскової епіляції зберігається приблизно на протязі місяця.При епіляції вплив відбувається на волосяні цибулини. Епіляцію, як правило, проводять за допомогою електричних епіляторів, найбільш популярні прилади фірм Philips, Satin-ice, Braun Silk Epil і деяких інших. Слід зауважити, що процедура досить болюча і тому вона не підходить жінкам, що погано переносять больові відчуття, хоча краса, як відомо, вимагає дещо яких жертв.
Всі способи депіляції і епіляції можуть викликати роздратування шкіри і навіть алергічну реакцію, тому після процедури з видалення волосся змащуйте шкіру охолоджуючими і протиалергічні кремами.
Постарайтеся вибрати спосіб найбільш підходящий для вас і отримаєте бажаний результат.