Багато туристів, приїжджаючи до Іспанії, першим ділом відправляються у великі міста. Пам'ятки в Більбао (Іспанія) нічим не поступаються знаменитим архітектурним пам'яткам великих міст.

Що ж являє собою місто Більбао? Більбао - іспанський містечко, розташоване в Країні Басків недалеко від річки Nervion (Нервьон). Місто знаходиться в дуже мальовничій місцевості, оточений зеленими пагорбами провінції під назвою Vizcaya. А щоб ваша поїздка була комфортною, радимо вам замовити трансфер в компанії PortalGlobus. Адже трансфер - це індивідуальне таксі з особистим водієм, максимальний комфорт і зручність.

Більбао по істині є кладезью сучасної архітектури. Цікаво, що всього за два роки були побудовані аеропорт і скляний міст, що проходить через річку Сантьяго Калатрави. А адже ще в кінці 20 століття місто було великим індустріальним центром і крім промислових будівель мало чим міг похвалитися. Однак після відкриття в ньому музею Гуггенхайма місто приобре міжнародний культурний статус.

Музей Гуггенхайм - це, мабуть, найголовніша пам'ятка міста. Музей містить багатющі зібрання різних предметів мистецтва, які відносять до 20 століття.

Музей Гуггенхайм в Більбао, Іспанія, Країна Басків

У західній частині від музею розташовані старі склади району Абандойбарра, які нині дуже швидко перебудовуються.


Тут розташований і сучасний торговий центр Zubiarte, а також Музей образотворчих мистецтв. Парк Донья Касільда Ітурріса, а також стадіон теж знаходяться в цьому районі. Серед знаменитим і часто відвідуваних музеїв можна виділити музей Мартіморія-де-Більбао.

Стара частина міста під назвою Каско-Велья розташована на східному березі. Такі будівлі, як будинок мерії, особняки району Негура, церква Сан-Антон, базиліка катедраль-де-Сантьяго і театр Арріага - все розташовано тут. Великою популярністю користується музей Еускаль-Мусі-Більбао.

Якщо говорити про транспорт, то найзручнішим, звичайно після трансферу з особистим водієм, буде пересування по місті на метро Bilbao's Eusko Tran. Основними станціями метро, де завжди багато туристів, є Ensanche і Casco Viejo. Цей вид транспорту ідеальний, якщо ви хочете потрапити з одного берега на інший. Він же з комфортом доставить вас і до найближчих пляжів. Цікавий той факт, що будівництвом метро займається такий метр архітектури як Норман Фостер. Той самий Фостер, який будував скандально відомий "Апельсин" у Москві.

Більбао круглий рік зустрічає своїх гостей теплою і сонячною погодою. Заморозки взимку або спека влітку - для цього іспанського міста явище вкрай рідкісне. Враховуйте це, збираючись у поїздку.