Англійська мова використовується повсюдно, тому інтерес до його вивчення не вгасає. Методів вивчення англійської мови безліч. Щоб зрозуміти, який з них підходить саме вам, визначитеся, навіщо вам потрібна мова, як часто і в яких сферах ви будете його застосовувати. Можливо, вам буде достатньо базового рівня знань, а може, буде потрібно і більш глибоке занурення у процес вивчення. У кожному разі, ваше бажання вчити мову має бути підкріплено наміром використати його на практиці, інакше ваші труди безглузді, адже підтримання іноземної мови на високому рівні можливе тільки при його постійному вдосконаленні.

Можна скористатися найбільш відомим методом і записатися на курси, де вивчається англійська мова онлайн для початківців. Слухачів розподіляють по групах, визначальний критерій - початковий рівень володіння мовою. Заняття проходять кілька разів на тиждень. Курси англійської мови завершуються тестуванням, і його результати підтверджуються сертифікатом. При працевлаштуванні пред'явлення цього сертифіката може стати для вас додатковою перевагою.

Цей метод підходить людям з розвиненою самодисципліною, тому як вимагає вміння викладатися за власною ініціативою, а не "з-під палки". Студентів у групі багато, а викладач один, і у нього просто немає можливості повною мірою приділяти увагу кожному, контролювати проміжні результати, стежити за повноцінним виконанням всіх завдань.

Більш помітний результат в стислі терміни дозволять отримати заняття з репетитором.


Персональні уроки англійської з викладачем, особливо, якщо вам потрібна підготовка до Айлз, ефективніше навчання в групі: репетитор націлений на конкретну людину, йому легше відстежувати виконання завдань. Якщо ви вибрали такий спосіб, спантеличте пошуком дійсно хорошого репетитора. Зараз багато хто пропонує свої послуги в якості викладача, в тому числі і студенти, які бажають підзаробити знанням мови. Однак навіть при володінні англійською на пристойному рівні їм часто бракує саме педагогічних навичок. Тому надійніше буде звернутися до досвідченого репетитора, який здатний організувати уроки англійської в такій формі, щоб якомога ефективніше піднести вам досліджуваний матеріал.

І, звичайно, найкращий спосіб - відправитися в англомовну країну. Опинившись в середовищі, де всі говорять чужою мовою, ви досить швидко навчитеся спілкуватися гарною англійською. Крім того, у вас буде можливість постійно практикуватися з носіями мови. Але цей варіант підходить лише тим, у кого є фінансова можливість жити якийсь час за кордоном. І не забувайте про те, що такий метод вивчення в основному розвиває усне мовлення. Щоб оволодіти навичками письма та перекладу, вам доведеться додатково займатися граматикою.