Природа Північної Америки багата і різноманітна. Національний парк Йеллоустоун (США) є однією з тих пам'яток, які потрібно відвідати хоча б раз у житті.

Єлловстонський національний парк є одним з найбільш відвідуваних в Північної Америки. Розташований він у північній частині країни на території трьох штатів (Монтани, Вайомінгу і Айдахо). Даний національний парк славиться безліччю своїх гейзерів, відомих у всьому світі. Тут багато гарячих джерел, водоспадів, безліч самих мальовничих ландшафтів та іншого, що буде цікавим для будь-якого туриста. До речі, саме ця територія стала першим національним парком в межах США і об'єктом Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО.

Протяжність його території дорівнює приблизно 100 км (з півночі на південь) і близько 87 (зі сходу на захід). Дістатися до парку дуже просто. Як відомо це чудо світу розташоване в 80 км від аеропорту Коді. Рейси здійснюються тут з усіх великих міст США. У літній сезон ви також завжди зможете скористатися автобусом, який щодня курсує від Сол-Лейк-Сіті.

Для тих, хто опиняється тут вперше, слід розповісти трохи про клімат. Середня температура повітря тут у літній період складає близько 20-25 ° С, хоча в нічний час доби температура різко може опуститися до нуля.


Зими тут переважно холодні, температура становить близько -5 ° С. Цікаво, що з нього може випасти в найнесподіваніший час. Хоча парк і відкритий цілий рік, проте відвідування деяких його ділянок може бути обмежена. Найкращим часом для екскурсій є травень - вересень. Для другої половини літа тут характерні пожежі.

Якщо ви переживаєте за житло, то тут вашій увазі надано близько 9 готелів, є також заправні станції, магазини, кемпінг-зони та багато іншого. Якщо ви збираєтеся сюди приїхати влітку, експерти радять бронювати місця заздалегідь. Замовити екскурсії в парк ви можете, перейшовши за посиланням http://rususatravel.ru/natsional-ny-j-park-jelloustoun-ssha/.

На території працює 9 інформаційних центрів та історичних музеїв. Безумовно, найголовнішою пам'яткою є три тисячі гейзерів, з яких, мабуть, найпопулярнішим вважається гейзер під назвою "Пароплав". Ще одним великим є "Старий служака", який по-англійськи звучить як "Old Faithful". Саме останній є самим непередбачуваним гейзером, оскільки здатний викидати струмені гарячої води на висоту близько 40 м, інтервал викидів при цьому становить 45-120 хвилин. Таким чином, на оглядовому майданчику спеціально для туристів вказують точний час чергового викиду гарячої води.