Раніше була поширена думка, що плетена меблі з ротанга доречна виключно в заміському будинку, але зараз її все частіше можна побачити в інтер'єрі квартир, ресторанів, готелів, офісів. З її допомогою дизайнери підкреслюють індивідуальність стилю і створюють в приміщенні затишну та комфортну атмосферу. Якщо врахувати при цьому деякі правила розстановки ротангів предметів інтер'єру, то вдасться зробити його справді оригінальним. Плетені меблі можуть додати приміщенню скромний і естетичний вигляд, а може, навпаки, стильний і досить дорогий.

Комбінація ротанга з нержавіючої сталлю, шкірою, склом, ковкою і деревом дає хороші можливості для дизайнерських рішень. Плетені предмети - це поєднання функціональності і мобільності, легкості і екологічності, гнучких форм і забарвлення в будь-який колір.

Ротангові меблі відмінно вписується в кантрі стиль і досить гармонійно виглядає в стилі "еко" і "Прованс". Потрібно зауважити, що вірно підібрані предмети з ротанга відмінно доповнюють і приміщення, інтер'єр якого виконаний в класичному стилі. Існують і акцентні, досить вдалі рішення для таких несподіваних стилів, як еклектика і хай-тек. При цьому плетені предмети »не спрощують" інтер'єр, а роблять його стильним і ексклюзивним.

Придбати таку меблі на сьогоднішній день не представляє праці. Зробити це можна, наприклад, в спеціалізованому розділі інтернет-магазину АйКью www.iq-mebel.ru/rotang/, який пропонує плетені предмети на будь-який смак і для будь-якого приміщення. Наприклад, столик з ротанга додає певну свіжу нотку і деяку новизну в інтер'єр. Виграшніше всього виглядає журнальний столик на невисоких ніжках, що доповнює стоїть біля нього софу або крісло. Унікальна властивість ротанга приймати форму тіла людини особливо добре проявляється в кріслах-гойдалках, які можуть подарувати приємний відпочинок сидить в них і принести користь його хребту.

Індивідуальність кімнаті надають різні плетені скрині або короба.


А якщо перевернути об'ємний короб, виготовлений з лози, то він перетворюється на банкетку. М'яка подушка, покладена на нього зверху, зробить цей плетений предмет пуфиком.

Обідній стіл, які підходять під нього стільці, плетені столові аксесуари перетворять і прикрасять інтер'єр будь-якої кухні. Ротангові столи відмінно вписуються в стиль ресторанів, барів та літніх кафе.

плетених меблів знайдеться місце і в спальні. Окрім краси візуальної, вона порадує ще й своєю екологічністю. Для спальні можна підібрати або ліжко з красивим узголів'ям ручної роботи, або акуратний туалетний столик, або оригінальні приліжкові тумбочки.

Шафи-купе, оформлені ротангу, вже давно визнані показником вишуканого стилю і гарного смаку. Довговічність цього матеріалу і його прекрасна збереженість є перевагою при оформленні шаф-купе. Навіть після закінчення тривалого часу такі меблі виглядає як нова.

Важливим достоїнством ротангів предметів інтер'єру є легкість у догляді за ними. Позбутися від пилу між переплетенням допоможе пилосос. Вологе чищення таких меблів роблять за допомогою щітки, попередньо змоченою в нашатирі або сольовому розчині. Пральні порошки використовуються для приведення в порядок текстильних деталей. Щоб зберегти блиск і гнучкість, властиві ротангових меблів, для обробки прутів потрібно використовувати якісне засіб для чищення полірованої меблів з дерева.

Дотримуючись всіх цих нескладних рекомендації, можна довгий час насолоджуватися красивими і благородними предметами інтер'єру. Адже популярності ротангових меблів віддавали належне навіть королівські особи різних епох.