Сьогодні для вітчизняного споживача не становить особливої складності присвятити вечір задоволень гурманських пристрастей: можна відправитися в японський ресторан, а можна здійснити замовлення піци на будинок. І якщо з поїданням піци не виникає жодних питань, то відвідування японського ресторану може поставити в глухий кут, особливо, якщо ви збираєтеся відвідати такий ресторан вперше.

Неважливо, прийшли ви в солідний японський ресторан або в невеликій суші-бар , в обох випадках культура відвідування для всіх однакова.

По-перше, справжні знавці японської кухні завжди їдять біля бару, а не за столиком в глибині біля залу. Якщо ж ви не збираєтеся сидіти біля бару, або там немає вільних місць, то ви повинні обов'язково підійти до стійки і привітати кивком голови ітамае - кухаря. В даному випадку, привітання - це не тільки прояв ввічливості, це ще й своєрідний ритуал, можна сказати, данина поваги тонкому майстерності кухаря в приготуванні настільки витонченого страви як суші (роли). Крім того, підійшовши до бару, ви самі зможете оцінити якість риби. Також рекомендується робити замовлення не в офіціанта, а саме у ітамае, адже ніхто, крім нього, не підкаже вам, яка риба свіже.

По-друге, головною вимогою японської кухні вважається свіжість продуктів. Адже чим свіже інгредієнт, тим більше користі він принесе здоров'ю. Також на благо здоров'я впливає обсяг порції. Не дивно, що народ Країни Вранішнього Сонця воліє їсти повільно маленькими порціями.

Ці два правила слід пам'ятати і перед замовленням.


Тому не поспішайте замовити відразу кілька видів рол, як сильно б вам не хотілося їх спробувати. Спочатку зробіть замовлення одного виду, потім - іншого. Не виключено, що після першої порції ви насититеся і на "дегустацію" інших видів суші у вас вже не вистачить сил, і ви, залишивши блюдо недоторканим, попросту скривдите кухаря. До речі, якщо офіціант, приймаючи у вас замовлення, наполягає, щоб ви зробили відразу повний замовлення, то це вважається головною ознакою низького рівня закладу. Адже справжні японці розуміють толк в неспішному насолоді їжею, тому поспішати тут недоречно.

Нарешті, роли лежать перед вами. Разом з блюдом вам обов'язково принесуть васабі (тертий хрін зеленого кольору - дуже гострий), з якого можна приготувати гострий соус. У невеликому блюдце (його також приносять відразу) змішайте соєвий соус і трохи вассабі. Пам'ятайте, від кількості васабі залежить гострота соусу. Після цього візьміть паличками роли (хоча чоловіки можуть брати роли і руками) і злегка занурте в соус. Важливо, щоб соус потрапив тільки на начинку, мочити рис взагалі не слід.

Роли ні в якому разі не їдять по шматочках, що не розламують, їх їдять цілком. Далі з'їжте шматочок імбиру (його приносять разом з васабі, він злегка нагадує рожеву капусту), який зіб'є смак, і дозволить вам насолодитися смаком наступного ролу.

Крім того, ви завжди можете потренуватися перед "виходом у світ" у себе вдома, досить замовити роли на будинок.