Неприємності з мобільними гаджетами Apple, на щастя, бувають рідко. Однак якщо вже трапляються, то дуже дивні. Наприклад, дисплей Айпад міні справно працює, дає зображення, от тільки його практично не розгледіти через відсутність підсвічування.

Як виправити самостійно

Проблема трохи екзотична, основне рішення - найпростіше. Всім власникам айфонів і Айпад потрібно запам'ятати головну інструкцію щодо позбавлення пристроїв від всіляких неполадок: "Сім бід - Hardreset". Жорстка перезавантаження допомагає в переважній більшості випадків.

Якщо ви не знаєте, що це таке і як проводиться, пояснимо. Для звичайної перезавантаження досить вимкнути і включити Айпад, при жорсткій потрібно діяти дещо по-іншому. Отже, ви затискаєте кнопку Home (вона у планшета єдина на лицьовій стороні), одночасно з нею тиснете кнопку включення живлення. Утримувати комбінацію потрібно протягом не менше 12 секунд. Іноді доводиться і по півхвилини жати, особливо, якщо пристрій перестало включатися.

У чому причина проблеми?

Якщо процедура не допомогла, значить, ви маєте справу не з важкопояснимою примхою електроніки, а з цілком конкретним пошкодженням, яке усунути потрібно в сервісі. До речі, дуже часто підсвічування перестає включатися після самостійного або не зовсім якісного ремонту, коли змінювався дисплей.


Так що заміна екрану ipad mini 2 дешево може обернутися новими витратами. Таке буває, коли не до кінця приєднаний шлейф або він частково пошкоджений.

Проблеми зі шлейфом можуть статися і без некваліфікованого посягання на внутрішній устрій планшета. Для цього достатньо пару раз упустити його, навіть не розбивши екран. Звичайно, є міцні металеві пластини, що захищають роз'єм, через який він підключається - вони надають конструкції додаткову жорсткість і перешкоджають відходженню від роз'єму. Але і вона може не врятувати, особливо, якщо мав місце ремонт і її закріпили не дуже добре.

Куди звертатися

Можливо, що причина неполадки криється в ланцюзі живлення або самих світлових елементах. Фахівці проведуть діагностику і з'ясують це, а також назвуть ціну ремонту. У кожному разі, намагатися усунути несправність самостійно викруткою і паяльником не слід - як ми вже сказали вище, найчастіше підсвічування гасне саме після некваліфікованого ремонту. Звертатися до кустарям-одиначкам, що пропонують свої послуги де-небудь біля метро або виключно виїжджають на будинок, теж не варто - їх рівень ненабагато пішов від вашого. Знайдіть великий сервісний центр з хорошою репутацією, наприклад, myiphones.ru