Ще з давнини волосся було показником здоров'я людини. Шикарні, пишні і блискучі зачіски чоловіків і жінок завжди привертали увагу оточуючих. Зовсім не дарма у дівчат красунь на Русі цінувалася коса до пояса. Та й чоловіки з шевелюрою були набагато привабливіше, ніж лисі. Але, як це і не дивно, не всіх природа нагороджує таким скарбом. Це спонукало до змін зовнішності за допомогою перук.

Умовно їх можна розділити на два види. Перший - принцип заміщення, другий - монопарікі (тільки верхня частина). Довгі перуки системі заміщення волосся спочатку призначені для тих володарів, хто не має волосся. Їх шапочка надійно тримається на голові за рахунок силікону. А ось монопарікі розраховані тим, у кого є зачіска. Шапка має тонку розтягується тканина в області потилиці, під яку можна прибрати власні волосся. Цікаво те, що перуки на тканинній основі вважаються більш помітними і довговічними в порівнянні з основами на гумках або мереживах.

Короткі перуки на гумках можуть бути помітні і, крім того, вони провисають і втрачають форму. Природно виглядають жіночі натуральні перуки, виконані на основі неймовірно тонкої сітки з монофіламентной нитки, в яку вручну вставляються натуральне волосся.


Вони чудово імітують шкіру голови з природним зростанням волосся і гарантують непомітність перуки. Вибираючи такий потрібний продукт, багато хто забуває про комфортність і дивляться лише на зовнішній вигляд. Такого робити не можна. Безумовно слід віддавати свою перевагу тим перуки, які виготовлені з якісних матеріалів, які забезпечують комфортне облягання і дозволяє дихати шкірі голови.

Так само потрібно звертати свою увагу на вагу шапочки і на її жорсткість. Що стосується жіночих перук зроблених з натурального волосся, то вони не вимагають багато зусиль в догляді за ними. До того ж, їх дозволяється стригти, укладати, фарбувати і т.д. Власниці будуть почувати себе комфортно, оскільки натуральні предмети виглядають дуже природно і натурально. Пам'ятайте, що жіночі натуральні перуки завжди виглядають набагато елегантніше.

Надійність забезпечує силікон на краях шапки, який міцно утримує її на голові. Існують і додаткові кріплення у вигляді спеціального клею, а в разі наявності свого волосся, невеликі кліпси, які міцно фіксують. Тому даний елемент жіночого і чоловічого образу надійно тримається навіть під час тренувань або активного відпочинку.