Немає способу простіше порадувати свою дитину, ніж придбати для нього справжнього "сталевого Буцефала" для того, щоб він із задоволенням і користю проводить літні канікули не перед екранами телевізора або комп'ютера, а на свіжому повітрі. Дитячі велосипеди дещо відрізняються від своїх повноцінних дорослих аналогів не тільки зовнішнім виглядом і конструкцією, але і підходом до вибору тієї чи іншої моделі. Насправді, дуже легко зробити свій вибір на користь неправильного варіанту з однієї простої причини - через велику кількість як виробників даного типу товару, так і кількості пропонованих ними споживачам моделей. Тому для того, щоб в значній мірі заощадити свої кошти, пропонуємо вам замовити дитячі велосипеди тут, але тільки після того, як ви підберете аналоги якому-небудь спеціалізованому спортивному магазині або магазині дитячих товарів. У даній статті представлені кілька тямущих порад про те, як правильно вибирати даний вид дитячого транспорту.

Перше, що слід запам'ятати - не важливо, наскільки простим або складним буде ваше майбутнє придбання для вашого чада, першорядну роль в ній повинні грати такі критерії як висока якість, надійність, абсолютна безпека комфорт.


До вибору моделі дитячого велосипеда не можна підходити необдумано і в поспіху, оскільки вам слід врахувати всі індивідуальні нюанси: частота використання дитиною транспорту, його фізичні дані (статура, вага і зріст). З цієї причини рекомендується або виробляти всі точні виміри заздалегідь, або взяти вашої дитини з собою в магазин. До того ж, якщо ви вирішите робити таку покупку спільно з малюком - він швидше підкаже вам, що йому подобається і чого він хоче. При визначенні відповідності зі зростання слід пам'ятати, що в звичайному положенні відстань між несучою рамою і промежиною малюка не повинно бути менше десяти сантиметрів. Даний критерій продиктований виробниками з метою забезпечення безпеки - у разі небезпечної ситуації малюк зможе легко зістрибнути зі свого велосипеда.

Другий момент - можливість регулювання параметрів велосипеда, наприклад, висоти керма і сидіння. Якщо обрана вами модель має таку "функцію" - сміливо купуйте, оскільки вона буде вашому малюкові на виріст. Також ви зможете самостійно підігнати всі необхідні для легкої та безперешкодної їзди параметри.