Запорукою будь-якого успішного свята є своєчасна підготовка до нього з урахуванням всіх нюансів. Для того, щоб один з найважливіших у житті кожної людини, як дорослого, так і дитини, не пройшов на самоті або ж не так, як цього планував або хотів винуватець свята, рекомендуємо заздалегідь подбай про однієї маленької деталі і не забути купити йди зробити самостійно запрошення на день народження.

Як це не парадоксально звучить, але в передсвятковій метушні і величезній кількості всіляких приготувань дуже часто люди бувають про те, що потрібно придбати спеціальні картки для того, щоб запросити своїх рідних, друзів і всіх тих, кого вони хочуть бачити на своїй торжестві і з ким вони бажають розділити всі емоції та враження свята. Повірте, зовнішній вигляд і зміст запрошувального на день народження не менш важливий, ніж саме торжество, оскільки воно ясно дає зрозуміти вашому гостю ваше ставлення до нього.

Давно канули в лету ті часи, коли подібні запрошення або не купувалися і не розсилалися взагалі, або їм не надавалося особливого значення. Як весілля або ювілей, день народження є святом особливим, якого чекають з нетерпінням все: як іменинник, так і його гості.

Роль запрошень складно переоцінити: по-перше, з їх допомогою ви залишите своїм гостям реальне нагадування про місце проведення свята і часу, коли він почнеться.


Це важливо, тому що звичайний телефонний дзвінок може забутися, а прислане повідомлення - загубитися.

По-друге, воно буде першою підказкою для запрошених про те, в якому саме ключі буде проходити день народження: або це буде проводитися в класичному напівофіційному ключі, або ж іменинник буде влаштовувати своєрідну костюмовану вечірку. Знаючи, до чого готуватися і маючи таку відмінну і ненав'язливу підказку до вигляді запрошення, виконаного своїми руками, ваші гості не потраплять в халепу і зможуть добре продумати свій образ.

Більше того, часто перед гостями стоїть така проблема, як незнання що подарувати іменинникові. Запрошення, оформлений відповідно до тематики вечора, підслужитися їм відмінним натяком і допоможе вибрати відповідний подарунок.

Найчастіше, дуже складно втілити свою ідею в реальність самостійно. Не всі адже вміють малювати і не всі володіють дизайнерськими навичками. Тому рекомендує звертатися в майстерню Катіі Соловцова (Айворі), оскільки працює там команда спеціалізується на втіленні навіть найскладніших і неординарних ідей для будь-якого виду листівок, запрошень і вітальних. Переконайтеся в цьому самі, відвідавши сайт майстерні.