Ювелірні вироби можна порівняти з особистим гардеробом, так як вони покликані прикрашати, доповнювати наш образ, а також внутрішній світ. Щоб правильно вибрати прикраси потрібно дотримуватися простих правил, а також враховувати спосіб життя, особливості характеру, вікову категорію і типаж людини, якій ви плануєте подарувати коштовності.

Ви можете вибрати розкішні прикраси, орієнтуючись на наступні фактори:

  • За віком дівчини. Як відомо, вони всі різних типажів і зі своїми вподобаннями. Однак існують певні правила вибору коштовностей для молодих дівчат. Зупиніть свій вибір на невеликому колечку з дорогоцінним каменем, але пам'ятайте про те, що воно має бути витонченим і оригінальним. Великі камені, в тому числі і діаманта не варто дарувати в подарунок, так як і великі сережки.
  • По способу життя і стилю. Прийшов час придивитися, що вважає за краще носити ваша кохана на роботу, активний відпочинок або на світські заходи. Приділіть особливу увагу вже наявним у дівчини прикрасам. Так ви зможете зрозуміти, що їй більше до душі.
  • За типажу. Як відомо, спокійним дівчатам зі світлою шкірою і зеленими або блакитними очима відмінно підійдуть прикраси з білого металу оригінального дизайну зі вставками з перлів, перламутру або рубіна.


    Власницям темних очей і кольору волосся підійдуть хитромудрі і масивні прикраси: ланцюжки з великим плетінням, кільця і сережки у формі кілець. А ось образ шатенок і рудоволосих підкреслять вироби з червоного металу з дорогоцінним камінням червоних, помаранчевих, бузкових і оливкових квітів, а також вставки з рубіна, аметиста і малахіту. Як правило, прикраси з золота підходять усім дівчатам, проте смаглявим красуням більше підходить рожеве і біле, а юним модницям з аристократичним блідістю особи - чорне і червоне золото.

  • За кольором очей. Багато хто з нас вважають, що камені в прикрасах повинні гармоніювати з кольором очей. Ми ж не можемо не погодитися з даним правилом.
  • За Сузір'ю або значенням каменю. Навіть для прихильників езотерики такий спосіб вельми актуальне. Крім того, такий метод досить ефективний, безпрограшний і дозволяє уникнути "невдалою" покупки.
  • За порадою продавця - консультанта або ювеліра. Вдаватися до даного варіанту необхідно тільки в "екстрених" ситуаціях, коли ви в повній розгубленості від представленого асортименту товару.

Матеріали для статті надані ювелірним інтернет - магазином intalia.ru.