Купуючи будь-який предмет, ми завжди хочемо, що б він був високої якості. Витрачаючи певну суму грошей, кожен покупець хоче отримати відповідний хороший товар. Це твердження справедливо і щодо покупки одягу. Багато людей при виборі одягу дивляться на її ціну і вже, виходячи з неї, роблять висновок про якість придбаної речі. Але не завжди вартість говорить про якість товару, наприклад, в інтернет-магазині можна купити річ за досить низькою ціною і відмінної якості, а, витративши велику суму на придбання товару, можна кілька розчаруватися в його якості.

Слідуючи декільком правилам при виборі одягу, ви завжди зможете спробувати захистити себе від покупки неякісної речі. Якщо робити покупку одягу через інтернет-магазин, особливо, якщо ви купуєте сумки з Китаю, то обов'язково прочитайте опис до товару і зверніть увагу на відгуки клієнтів, які вже придбали такий товар. Адже, купуючи одяг в інтернет-магазині, ви не можете її помацати, приміряти і подивитися на наявність дефектів, так, як це можна у звичайному магазині готового одягу.

Навпаки, купуючи одяг в звичайному магазині, ви не можете скористатися досвідом інших покупців, але зате можна і потрібно подивитися на те, як пошито виріб, наскільки акуратно і ретельно зроблена робота. Шви, як правило, мають бути рівними, не повинно бути вилесшіх ниток, нерівностей, пропусків і явних дефектів.


Якщо щось з перерахованого вище є на бажаної речі, то це скоріше свідчить про шлюб у виробі.

Буває, що в одязі навмисно деякі рядки або елементи вироби зроблені неакуратно, щоб надати їй кілька неохайний і неакуратний вигляд. Як правило, ці шви носять тільки декоративне призначення і не скріплюють виріб. Такі елементи декору часто зустрічається в одязі для молоді.

Якщо на одязі є шматочки необрезанной матерії, ниточок та інші дрібні недоліки, особливо, якщо це спідниці з Китаю, це може вказувати на те, що шили її швидко, не звертаючи уваги на деталі, і, природно, гарної якості від такої речі чекати не доводитися.

Подивіться, як оброблені петельки для ґудзиків. Вони повинні бути акуратно і добре зроблені, не повинно бути розпущеною матерії і стирчать ниток.

На речі маркування розміру повинна обов'язково збігатися з реальним її розміром. Якщо розмір виявився невірно вказаний, то це говорить про недогляд з боку виробника або про те, що майстер приховав недоліки й огріхи своєї роботи, зробивши річ трохи менше.

Пам'ятайте, що у великій партії не надто акуратно пошитих речей запросто може попастися одна-дві блузки або спідниці, зроблені напрочуд вдало. Часом так вдається вибрати дуже качествунную одяг за дуже невеликі гроші.