Боротьба з розтяжками донедавна була складною, болісною і приносить сумнівні результати. І тільки активне використання медичних лазерів зробило можливим ефективне видалення розтяжок.

Причини виникнення розтяжок

Розтяжки (стрії) - це ділянки шкіри, що мають відтінок, що відрізняється від основного кольору шкірних покривів. Зміна кольору відбувається через утворення сполучної тканини в місцях розривів шкіри. Розриви з'являються з двох основних причин:

  • швидкого зменшення або збільшення ваги;
  • через різних гормональних порушень в організмі.

Часто некрасиві зміни шкіри з'являються під час виношування дитини або після пологів. Для молодих жінок це справжня проблема, яка приносить безліч неприємних переживань.

Спочатку розтяжки темніше навколишнього їх шкіри, потім, коли кількість кровоносних судин в сполучної тканини зменшується, вони світлішають. При впливі сонячних променів залишаються незмінними, і дуже виділяються на засмаглій шкірі. З часом розтяжки стають все більш помітними, їх стає все важче прибрати. Раннє лікування розтяжок може зробити їх практично невидимими.

Видалення розтяжок за допомогою лазера

Лазер - це спеціальний пристрій, що створює вузький спрямований промінь світла. Випромінювання лазера може бути безперервним або імпульсним.

Так чи можна видалити розтяжки лазером? За допомогою лазерного променя пошкоджені клітини випаровуються, провокується підвищений виробництво колагену, і формуються клітини нової, здорової шкіри.

Повністю позбавитися від розтяжок неможливо, але вплив лазера робить їх тонкими, практично непомітними.

Переваги використання лазера у видаленні розтяжок

У порівнянні з традиційними методами лікування лазером має ряд переваг:

  • для операції не потрібно анестезія, вона практично безболісна;
  • чи не з'являються побічні ефекти, після процедури може бути тільки невелике почервоніння, яке проходить через пару днів;
  • не потрібен період реабілітації, після сеансу пацієнти можуть відразу покинути медичний заклад;
  • видимий ефект досягається вже після першої процедури.

Для отримання хорошого результату операцію повинен проводити професіонал своєї справи, який має стаж роботи з лазером.


Важливо правильно розрахувати глибину проникнення в шкіру і час впливу.

Позбавлення від некрасивих розтяжок за допомогою лазера - це нове слово в медицині. Воно дозволяє отримувати потрібний ефект без болю і застосування хімічних препаратів.

Інформація з сайту медичного центру LaserOne.