Передчуття свята набагато радісніше, ніж саме свято. Ні з чим не порівняти солодке ловлення в очікуванні часу "Ч", наступ чарівної новорічної ночі та вручення довгоочікуваних подарунків. Маленькою хитрістю можна вважати перетворення буденної антуражу, яке допоможе продовжити задоволення від насолоди самим яскравим і улюбленим торжеством - Новим роком.

Прикраса приміщення

Хто сказав, що на Новий рік потрібно наряджати ялинку? Це в корені невірний підхід: найкраще наряджати не одну ялинку, а декілька! Різних розмірів ялиночки в найнесподіваніших місцях створять святковий настрій в рази швидше, ніж одна-єдина лісова красуня в центрі вітальні.

Проявіть креатив - покажіть ялинки з печенюшек або цукерок в блискучих обгортках зеленого кольору, розбавивши їх щільний масив яскравими акцентами контрастних кольорів. Таку "ялинку" можна і на святковий стіл відрізати, і на полицю поставити.

Якщо в кімнаті є камін, розвісьте по його периметру червоні "чобітки", наповнені солодощами, мандаринами і приємними сувенірами. Символ домашнього вогнища відразу ж приверне увагу гостей, тому він повинен бути красивий і яскравий. Свічки і новорічні фігурки на тлі зелених ялинових лап дуже навіть непогано підкреслять новорічну тематику.

Прикраса столу

Ідеальним колірним поєднанням скатертин та серветок у новорічній атмосфері можна вважати темно-зелені і яскраво-червоні тони. Втім, якщо хочете зобразити засніжені рівнини, то для столу цілком підійде і біле полотнище. Особливо якщо воно буде декоровано іскристим "льодом" з кришталю: келихи, чарки, салатники, вази, графини і декантери із задоволенням будуть обсипати вас різнокольоровими бризками переломлюються променів.

Між столовими приборами можна розкласти оригінальні композиції з штучних ялинкових бус, ягід і фруктів.


Журнальний столик прикрасьте власноруч виготовленою конструкцією із соснових шишок, гілок ялини, декоративних свічок і кришива з пінопласту, який зображує сніг. Закріпити таку саморобку найпростіше на підносі за допомогою пластиліну або скотча.

Прикраса домашнього текстилю

На передноворічних розпродажах у супермаркетах, крім поповнення запасу кухонних рушників і серветок з тематичними зображеннями різдвяних візерунків, зверніть свою увагу і на набори умільці. Перетворити щоденний інтер'єр у святковий допоможуть милі дрібнички, зроблені вами за своїм смаком. Це можуть бути симетрично закріплені різнокольорові бантики з тасьми на драпіруваннях, обвиті яскравими стрічками спинки стільців або їх чохли. Аплікації з мішури і мережив, що символізують падаючі сніжинки, створять романтичний настрій своєї повітряної легкістю і невагомістю. Вельми економічний варіант декору дивана - новорічні гобеленові наволочки, із зимовими видами або символом Нового Року.

Прикраса дверей

Різдвяні вінки з хвойних гілок, повиті червоною стрічкою, кріпляться до вхідних або будь-який інший двері. Якщо підібрати форму і розмір, ними ж можна прикрасити настінні годинники або невелике дзеркало. Вважається, що такий вінок принесе удачу в майбутньому році і заманить щастя. Дрібні деталі (квіти, шишки, іграшки) до вінка кріпляться за допомогою моментального клею або степлера.

Стаття написана на замовлення http://gobelen-rus.ru