В'єтнам - колоритна азіатська країна, де можна чудово відпочити, поєднавши пляжний відпочинок з насиченою екскурсійною програмою. Завдяки тому, що багато туроператорів готові зробити непогані знижки на гарячі тури до В'єтнаму, відвідати в'єтнамські курорти сьогодні може кожен охочий. Найдешевші тури продаються в період з травня по листопад, в цей період у В'єтнамі практично кожен день бувають короткочасні зливові дощі.

В'єтнам розташований в зоні переважання субекваторіального мусонного клімату. На кліматичні умови країни впливають південно-західний вологий і північно-східний сухий мусони. У травні південно-західні мусони приносять на територію В'єтнаму дощі. З грудня по квітень на більшій частині території країни переважає суха і сонячна погода.

Найбільшим містом В'єтнаму є Хошимін (колишня назва - Сайгон). Сьогодні це головний економічний і культурний центр країни, тут розташовуються промислові підприємства та великі компанії, що виробляють електроніку.

Архітектурний вигляд Хошиміну - це широкі вулиці, на яких колоніальні будівлі сусідять з бізнес-центрами, готелями і сучасними висотними будинками . У 1954 році В'єтнам здобув перемогу над французькими колоністами, французи покинули місто, і зараз єдиним нагадуванням про колоніальні часи є французькі квартали, яких тут з кожним роком стає менше, оскільки місто забудовується висотними офісними будівлями.

У самому центрі Хошиміну розташована будівля Оперного театру, побудоване французами в кінці XIX століття. Спочатку глядацький зал театру був розрахований на 1800 чоловік, а сьогодні він вміщує 800 осіб. У ході Другої світової війни будівля театру сильно постраждало, і його реставрація була завершена тільки в 1975 році. На сцені театру регулярно влаштовуються вистави, оперні та балетні постановки.

Культовим архітектурною спорудою Хошиміну є собор Нотр-Дам, який був побудований в період з 1863 по 1880 роки.


Головний фасад собору прикрашають дві вежі висотою 58 метрів. Перед будівлею розташовується статуя Діви Марії. Кожен день в соборі проводяться католицькі служби. А по вихідних сюди приїжджають молодята, щоб зробити пам'ятні фото.

Хошимін славиться своїми парками і природними пам'ятками. Туристам рекомендується відвідати парк "Дай Нам" (Dai Nam), що представляє собою величезний розважальний комплекс, на території якого є зоопарк, кінотеатр, аквапарк, торговий центр, кемпінг і пляж. У зоопарку мешкає більше 70 видів птахів, а також павичі, тигри і гіпопотами. Дістатися до "Дай Нам" з міста можна на рейсовому автобусі або таксі.

Не менш цікавий для туристів і парк "Дам вересня" (Dam Sen). Територія цього парку поділяється на 30 тематичних зон. Тут є пляжі, озеро, сад скульптур, спортивний комплекс, театр, атракціони і плаваючий ресторан.

У передмісті Хошиміну знаходиться зміїний розплідник "Дон Там" (Dong Tam Snake Farm), де міститься близько 20 видів змій, отрута яких використовується в медичній промисловості для виготовлення ліків і протиотрут від зміїних укусів. При розпліднику відкрито ресторан, де гурмани можуть покуштувати делікатеси з зміїного м'яса і придбати рисову горілку зі змією в пляшці.

Якщо ви хочете купити традиційні в'єтнамські сувеніри, то обов'язково відвідайте ринок Бен Тхань (Cho Ben Thanh Market). Тут продаються спеції, одяг із шовку, вироби з черепашок і шкаралупи кокосових горіхів, продукти, напої та багато іншого. Шопінг в азіатських країнах - дуже захоплююче заняття, заради якого багато туристів купують недорогі путівки до Таїланду, гарячі тури до В'єтнаму і шоп-тури в Китай. Приїжджаючи до В'єтнаму, мандрівники зазвичай набувають літній одяг і пляжні аксесуари. Ціни на купальні костюми, панами і футболки в цій країні дуже демократичні.