Краса і здоров'я вимагають від дівчат додатки чималих зусиль: адже підтримувати в хорошій формі необхідно не тільки талію та стегна, але також ноги - найбільш привабливу частину тіла. Зробити це не просто: навіть м'язи преса деколи натренувати простіше. Але нічого неможливого немає. При правильному підході до виконання фізичних вправ з часом зникне в'ялість м'язів і целюліт.

Зовсім не обов'язково їздити в спортзал, що знаходиться на іншому кінці міста, щоб повправлятися на тренажерах. Багато чого можна зробити, не виходячи з дому. Існує ряд ефективних вправ: можна вибрати найбільш підходяще або поєднувати кілька, але головне - проявити наполегливість.

Отже, докладніше про вправи. Можна досягти хорошого результату за допомогою звичайної скакалки. Досить виконувати по сотні подвійних подскоков кожен день, поступово збільшуючи навантаження, і ноги незабаром будуть стрункими. Але в квартирних умовах це можливо далеко не завжди. Як накачати ноги дівчині іншим способом? Можна згадати шкільні уроки фізкультури, де часто практикувалися так звані "пістолетики": присідання на одній нозі, витягнувши іншу вперед. В ідеалі така вправа робиться без підтримки, але на початковому етапі можна спиратися однією рукою на спинку стільця. Однак, такий спосіб доступний дівчатам з хорошою фізичною підготовкою.

А як накачати ноги початківцям? Можна запропонувати випади: стоячи рівно і тримаючи ноги разом, потрібно зробити випад правою ногою вперед і перенести вагу тіла таким чином, щоб спина і ліве стегно перебували на одній лінії.


Потім потрібно виконати те ж саме для лівої ноги і повторювати це 15 - 20 разів. Можна взяти в руки гантелі: це збільшить навантаження.

Наступна вправа ефективно для внутрішньої сторони стегна. Необхідно лягти на килимок на правий або лівий бік (з якого боку починати - не важливо), витягнувшись. Голову слід покласти на руку, зігнуту в лікті. Після цього ногу, яка знаходиться зверху, потрібно зігнути в коліні і поставити на підлогу ступню перед собою. Потім повільно підняти, не згинаючи, іншу ногу і, не опускаючи на підлогу, повторити цей рух кілька разів. Перекинувшись на інший бік і зайнявши початкову позицію, виконати аналогічний рух іншою ногою. Це можна комбінувати з іншим вправою, виконуваних в тому ж положенні. Для цього слід просто виконувати амплітудне піднімання й опускання ноги, розташованої зверху, не згинаючи її.

Дуже просте, але корисна вправа - "місток": слід лягти на підлогу, на спину, а потім, зігнувши в колінах ноги, намагатися підняти стегна якомога вище, фіксуючи їх у верхньому положенні хоча б на частки секунди.

Слід чергувати вправи, не забуваючи робити невеликі паузи між вправами. Для того щоб підвищити настрій, можна включити відповідну музику. Звичайно, можливістю відвідати спортзал нехтувати не варто: велотренажер, бігова доріжка і вправи зі штангою жителям багатоповерхівок доступні тільки там. Якщо заняття проводити регулярно, результат не змусить себе чекати.