Універсальні можливості нової моделі Дарсонваль ДЕ-212 КАРАТ або просто "Карат плюс" дозволяють ефективно позбутися вугрів різної етіології, акне, висипань і навіть допомагають лікувати дитячий діатез. Невеликий косметичний прилад гарантовано позбавляє від неприємних прищів на обличчі, що викликають дискомфорт у підлітків і дорослих. Більше не доведеться застосовувати хворобливі процедури з видалення вугрів або відвідувати дорогі косметичні кабінети. Видаляти прищі, які з'являються у підлітків постійно, допомагає прилад Дарсонваль. Купити в Москві унікальний апарат російського виробництва з усіма необхідними сертифікатами можна на спеціалізованих сайтах за найвигіднішими цінами.

Поява білих або чорних вугрів на обличчі може бути викликано різними причинами і навіть просто перехідним юнацьким віком, що додає клопоту не тільки підліткам. Чистота шкіри дитини являє собою предмет пильної уваги дбайливих батьків навіть у випадку, якщо дитина і не відчуває особливого дискомфорту. Якщо використовувати Дарсонваль від прищів, за відгуками власників, можна ефективно і безболісно проводити косметичні процедури, дбати про чистоту і красу шкіри. Професійна модель створена спеціально для дому та допомагає лікувати об'ємний спектр захворювань. Дія "Карата плюс" дозволяє в невеликі терміни усунути різні косметичні недоліки.

Крім видалення вугрів Дарсонваль від прищів, за відгуками експертів, здатний ефективно розгладжувати зморшки, звужувати розширені пори, загоювати ранки накоже, невеликі ранки, гнійники, боротися з целюлітом. Важливою перевагою використання нової моделі Дарсонваля є омолодження шкіри, розгладження зморшок і складок у підборіддя, поступове відновлення проблемної шкіри, що в'яне, апарат наповнює повітря поблизу масажера озоном.


Окрему область застосування становлять маніпуляції з усунення невралгічних болів, неврозів, хвороб судин. Купивши Дарсонваль від прищів, за відгуками косметологів, можна використовувати прилад також для відновлення здорового волосся, при уповільненні зростання і проблемному випаданні волосся, облисінні.

Слід зазначити, що вперше лікувальний ефект високочастотного імпульсного струму був відкритий біофізиком з Франції , ученим Жаком Арсеном Д "Арсонваль, на честь якого і було названо косметологічні прилади. І якщо раніше застосування Дарсонваля було суто пріоритетом косметологічних центрів і SPA-салонів, то сьогодні створюються професійні моделі для використання в домашніх умовах.

Ефективність нового пристрою, Дарсонваля від прищів, за відгуками користувачів, здатна здивувати навіть досвідчених косметологів, не один рік працюють з відновленням і чищенням особи, проблемною шкірою. У комплект Дарсонваля "КАРАТ ПЛЮС" входить 4 насадки, для точкового впливу, імпульсного масажного дії, місцевого впливу видалення вугрів і лікування целюліту, лікування шкіри голови і відновлення здорового волосся. Можна вибрати й інші моделі електродів, все насадки підходять до гнізда пристрою.

Зверніть увагу, що у приладу є і протипоказання! Їм тимчасово не можна користуватися при кровотечах і при підвищеній температурі тіла, наприклад у випадку простудних захворювань. Прилад строго протипоказаний при онкологічних захворюваннях, туберкульозі, важких формах серцево-судинних захворювань, при купероз (сіточка червоних судин на обличчі) і гірсутизмі (надлишковий ріст волосся на обличчі), а також при індивідуальній непереносимості. Якщо не впевнені, краще перед використанням проконсультуватися у лікаря.