Зображення крил викликає відчуття легкості, польоту і свободи. Татуювання з крилами символізують бажання підніметься над земними проблемами, досягти повної свободи духу і тіла. А ще вони можуть означати мир, любов, красу і легкість.

Крила - обов'язкова складова зображень вищих істот у різних народів світу. Ангели, архангели, серафими, херувими - всі вони мають цей атрибут, тому тату крила часто асоціюються з рухливістю, висотою, прагненням до чистоти і пізнання своєї духовної сутності.

У Стародавньому Єгипті були міфологічні герої, наділені цією частиною тіла - грифони і леви, це могутні варти богів, що мешкають і на небі і на землі. Відомий також крилатий грецький Гермес - бог торгівлі. У давнину ця частина тіла приписувалася тим персонажам, які володіли силою, міццю і швидкістю. У арабів поширене було зображення крилатого серця, яке символізувало прагнення душі і серця людини до небесних висот, вищому рівню буття. У північних народів подібне зображення були символом доброти, легкості, піднесеності. В їх сказань феї - хранителі природи і ліси, завжди мали легенькі крильця, як у бабочек.Во часи християнства цей атрибут став нести більше духовного сенсу, так як божественні вісники - ангели і архангели - наділені ім.


У період християнства виник вираз "взяти під крило", це означає взяти під захист. У наші дні вони часто позначають не тільки свободу, а й любов, мир і зв'язок земного з небесним.

Крила, які зображують на тілі, найчастіше схожі на пташині, а якщо вони великі і широкі, то це вже ангельські. Якщо їх зображують пошарпаними, з порваними пір'ям, то це може означати, що власник такого тату сильно втомився від життя, не має сил піднятися над земними негараздами. Зустрічаються і тату з крилами покритими лускою, це вже символ сили, величі і свободи дракона. Але існує і досить популярна татуювання у вигляді крил метелика. Це скоріше жіночий варіант подібних татуювань, який символізує легкість, жіночність, крихкість і піднесеність представниць слабкої статі.

Такі татуювання різноманітні і за кольоровим рішенням і за розміром, вони будуть ефектно виглядати і на чоловічий, і на жіночій спині . Адже прагнення до свободи, польоту душі і фантазії притаманні людям з незапам'ятних часів, незалежно від статі, національності та віку.