Неповторний внутрішній світ господарів, затишне домашнє вогнище, душевність і простота, спокій і гармонія, індивідуальність і неповторність - головні елементи дизайну будь-якого приміщення. Його створюють статуетки на столах і полицях, картини на стінах, декоративні подушки і, звичайно ж, текстиль. Останнього існує безліч варіацій і різноманітних стилів навіть на самий примхливий смак. Це всілякі покривала і пледи, оббивка м'яких меблів і стільців, штори та гардини, скатертини та серветки, покривала і пледи, рушники та ковдри, стильні підковдри і зручні простирадла на гумці, купити які можна не тільки в звичайних магазинах, але і в Інтернеті.

При виборі таких елементів декору та побуту особливу увагу слід звертати на їх поєднання між собою, колір, форму і стиль. Це забезпечить створення гармонійного, індивідуального інтер'єру з особливим шармом. Важливим чинником є матеріал для текстилю, який представлений особливою різноманітністю: льон, бязь, гобелен, оксамит, шовк, шкіра і навіть хутро.

Самою найдавнішої вважається добротна лляна тканина з її перевагами: стійкістю до гниття і підвищеної вологості , високою міцністю. Також вона відрізняється невеликою усадкою, носкістю і чудовими поєднаннями з волокнами шовку, віскози і бавовни. Це надає їй особливі фізичні, хімічні та експлуатаційні властивості. Широке застосування вона знайшла в такому текстилі для дому, як штори, серветки та скатертини. Однак у льону є і недолік - складність догляду, через який матеріал набуває неробство.

Самим екологічним і зручним матеріалом вважається бавовна, одержуваний з натуральних волокон целюлози.


Зручність у догляді, часте використання для виготовлення виробів, хороша зносостійкість зробили його популярним. Але ідеалу не існує, тому промисловість і сучасні технології постійно винаходять і створюють сумішеві тканини з більшою безпекою для здоров'я, міцністю і стійкістю до сонячних променів. Приміром, батист - це поєднання волокон поліестеру і бавовни. Він використовується як портьерная тканину і тюль завдяки гарній пропускної здатності та непрозорості.

Розкішним і дорогим матеріалом є шовк. Раніше секрети його виготовлення ховалися Китаєм від усього світу, а зараз він виробляється в Англії, Росії, Італії, Німеччини та Франції. Особливо цінують в цій аристократичним тканини благородний блиск і струмливу пружність. З нього виготовляють постільну білизну, покривала і драпірування. Все це розмаїття являє магазин домашнього текстилю в Москві, який, втім, торгує не тільки в столиці, поштою або через службу пунктів видачі можна отримати своє замовлення в будь-якому місті і навіть найвіддаленішому селищі країни.

Для покривав і серветок, штор і портьєр застосовується матеріал з особливим малюнком і переплетенням - жакардова тканина. Вона ідеально підходить для класичного інтер'єру завдяки двобічності, міцності і зручності експлуатації.

Пізнавальний екскурс по тканинах допоможе зробити правильний вибір домашнього текстилю з потрібного матеріалу, відповідного приміщенню по всіх фізичних, хімічних і експлуатаційним властивостям. Крім цього, дозволить задовольнити смаки господарів, навіть найвибагливіші.