У сні людина проводить більшу частину свого вільного часу. Сон допомагає нам відновити життєві сили, набратися необхідною енергією, але завжди складаються сприятливі умови, які дозволяють людині виспатися, відчути на собі всі дію цілющого сну.

Основним фактором, який може призвести до нездорового відпочинку є неправильний вибір постільної білизни. Від зручності ліжка і якості ліжку в чому залежить рівень нашого розслаблення. Звичайно, ліжко ми вибираємо набагато рідше, тому намагаємося підійти до процесу дуже ретельно, чого не можна сказати про покупку комплекту постільної білизни.

Ліжко - це не тільки естетична складова і зовнішній вигляд, але і можливість створення сприятливої атмосфери в спальні. Сьогодні продаж постільної білизни здійснюється не тільки в спеціалізованих магазинах, але і в мережі інтернет, тому головним питанням стає "де купити?", А "що вибрати?". Під час вибору комплекту необхідно звертати увагу на такі показники:

  • Розмір. Дуже часто розмір комплектів від вітчизняних виробників значним чином відрізняється від зарубіжних варіантів, тому перед покупкою варто виміряти свій матрац, ковдра і подушки, а продавця попросити надати не тільки стандартні показники, а й вимірювання в сантиметрах.


    Не варто бентежитися, адже це цілком правомірне і логічне бажання.

  • Щільність матеріалу. Відповідальний виробник, крім стандартних показників, зазначає ще й щільність використовуваної тканини. Цей показник вказує на якість матеріалу, на його довговічність і зносостійкість. Нормальною щільністю вважається величина від 60-ти переплетень нитки на один квадратний сантиметр.
  • Забарвлення. Зовнішній вигляд білизни має величезне значення. На красивою ліжку комфортніше заспати, до того ж вона прикрашає всю кімнату. Особливою популярністю користуються яскраві варіанти, що імітують різні поверхні і малюнки. Хоча в наборі будь-якої господині повинно бути і білосніжну білизну. Для того щоб застрахувати своє ліжко від линьки можна біле постільна білизна купити. Особливо білі комплекти білизни необхідні для людей з чутливою шкірою.
  • Бренд виробника. Звичайно, не завжди відомий бренд може гарантувати високу якість кінцевого продукту, але все-таки під час покупки варто звертати увагу на назву компанії, фабрику, яка займалася виробництвом комплекту.