Як правильно називається чай: улун, улунг або оолонг?

Китайці вимовляють назву цього чаю приблизно як "у-лун", що в перекладі означає "темний дракон". Точно так само називають чай улун і в усьому світі. Чому ж у Росії так часто можна зустріти "дивні" імена улунг і оолонг? Справа в тому, що в російську мову назва чаю проникло разом з англійським варіантом написання: oolong. У школі на уроках англійської мови нас вчать, що ніякого "г" на кінці не вимовляється, літери "oo" повинні читатися як "у", а "o" в середині слова передає звук, якому немає точної відповідності в російській мові, тому російська звук "у" там цілком допустимо. Проте популярність неправильних варіантів улунг і оолонг показує, що не всі школярі старанно вивчали англійську.

Чим чай улун відрізняється від інших видів китайського чаю?

На це питання легко відповісти однією фразою. Улун відрізняється ступенем ферментації, і займає проміжне положення між неферментованого зеленим і ферментованим чорним чаями.

Не всі знають, що зелений, чорний та інші види чаю - це листя одного і того ж виду рослин (що відрізняються втім різними сортами ). А чи буде чай зеленим, чорним або якимось іншим, залежить від методу його обробки, а точніше від того як буде відбуватися (і чи буде відбуватися взагалі) процес ферментації.

Улуни виходять з чайного листа, коли ферментацію переривають на підлогу шляху. В ідеалі за класичною технологією, ферментованим повинні бути рівно 50% обсягу чайного листа. Втім, для деяких сортів з метою отримання особливого співвідношення смаку та аромату, ферментацію спеціально переривають раніше чи пізніше.

Молочний улун відрізняється від інших улунов особливої технологією обробки, завдяки якій чай набуває приємний молочно-карамельний аромат, і легкий вершковий присмак.

Корисні властивості молочного улуна

Оскільки улун займає проміжне положення між зеленим і чорним чаями, то і корисні його властивості є об'єднанням властивостей цих основних видів чаю.

  • Завдяки відмінному смаку і високому вмісту вітамінів і мікроелементів, улун заряджає вас енергією на весь день, і забезпечує добре самопочуття, настрій, стійкість до стресів.
  • Улун відмінно тонізує і стимулює нервову систему, сприяє збереженню працездатності головного мозку при старінні.
  • Улун нормалізує роботу серцево судинної системи, повогает боротися з гіпертонічною хворобою.
  • Є дані про те, що регулярне вживання улуна є дієво профілактикою розвитку раку.
  • Будучи сильним антиоксидантам і сприяючи роботі травної системи, улун допомагає очищенню організму від шлаків, що крім іншого і допомагає зниженню ваги.

Звичайно, не варто думати.


що китайці зберігають свою здоров'я тільки завдяки вживання улуна. Але не слід і забувати про те, що саме на батьківщині цього чаю люди практично не знають ожиріння, мають відмінне здоров'я і довголіттям, саме значно нижче світового рівень онкологічних і серцево-судинних захворювань.

Як правильно заварювати молочний улун

Як і у інших видів чаю, процес приготування молочного улуна вельми делікатний і володіє своїми особливостями.

У першу чергу потрібно подбати про правильне чайнику або горщику. Звичайно, можна заварити чай і в звичайній керамічному посуді, але по-справжньому його смак розкриється тільки в посуді з глини.

Друге, що потрібно знати: улун заварюють до 10 разів. Причому найбільш правильними вважаються не перша і не друга, а третя-четверта заварка.

Третє. Температура води і час настоювання, після якого чай розливають по чашках і п'ють, залежать від ступеня ферментації чаю. Класичний варіант, ферментований рівно на 50% заварюють трохи остившім окропом температурою 80-90 градусів протягом 2-3 хвилин. Якщо чай слабо ферментований, то його, як і зелений чай, заварюють менш гарячою температурою 60-80 градусів, і наполягають менше - 1-2 хвилини. А більш ферментований чай, ближчий до чорного, заварюють водою з температурою близько 90 градусів від 3 до 5 хвилин.

У будь-якому випадку, правильний порядок заварювання молочного улуна наступний.

  1. Порожній чайник обполіскують окропом.
  2. Насипають чай, приблизно на третину чайника.
  3. Заливають гарячою водою (ваш окріп вже трохи охолов до цього моменту, і його температура якраз підходяща), і тут же її зливають. Злиту воду не п'ють. Це ще не заварка, а всього-лише промивка чаю.
  4. Ось тепер, заварюємо чай по-справжньому. Температура вашого окропу вже опустилася до 90 градусів. Якщо потрібна менш гаряча вода, то треба ще трохи почекати. Залив воду правильної температури і витримавши правильний час, настій розливають по чашках і п'ють.
  5. Коли перший настій випитий, чай заварюють знову і знову. До десяти разів. Головне, щоразу зливати настій повністю, так щоб в чайнику його не залишалося.

Де купити молочний улун

Фірм, що пропонують росіянам долучитися до китайської культури, за допомогою вживання китайського чаю величезна безліч. На жаль, не всі з них продають якісну продукцію. І не завжди ціна чаю відповідає його якості. Тому важливо купувати чай у перевіреного продавця. Жіночий сайт рекомендує купувати молочний улун та інші види китайського чаю на сайті lucky-street.ru.