Кожна дівчина неодноразово думала про той день, коли їй належить привід одягти білосніжне плаття і вразити всіх оточуючих своєю красою. І кращі світові дизайнери прийшли до висновку, що сучасним нареченим пропонувати альтернативні варіанти просто немає сенсу. Ось, власне, чому більшість моделей весільних суконь виявилися білими. До речі, весільні прикраси ця тенденція теж зачепила.

Ви вже не раз чули рекомендації від фахівців, що до весілля потрібно готуватися заздалегідь. Одні молодята це роблять за рік, інші - за півроку, а третім вдається все зробити за місяць. Точно така ж ситуація і серед відомих весільних брендів, які готують колекції задовго до нового сезону. І тому в тому, що лінійки весільних суконь представлені практично за півтора року, немає нічого дивного. Дизайнери в колекції 2014 зупинили свій вибір на традиційних силуетах.

Пишні моделі суконь

Швидше за все, ви вже знайомі зі стилем "принцеса". Він уже відстояв своє право називатися трендом. Характерні для нього об'ємний, пишний поділ і тугий корсет не втратили свій популярності в очах кутюр'є.


Завдяки таким деталям будь-яка дівчина перетворюється на принцесу. Також ці сукні називають бальними.

Багато моделей нарядів в 2014 році нагадують своїм зовнішнім виглядом великі вершкові тістечка. Щоб добитися такої ілюзії, Douglas Hannant застосовує складну систему складок, в основі якої знаходяться принципи модульного орігамі.

Ще один перевірений прийом - багатошарові рюші. Вони дозволять в нижній частині сукні створити романтичну пишність. Витонченість даних суконь підкреслено ліфами без бретелей, де передбачені відкриті плечі. Стежачи за модою, ви дізнаєтеся, який в майбутньому стане біжутерія, купити яку ви зможете в кращих весільних салонах.

Колір майбутнього

Якщо білизна наряду вам здається нудною забарвленням, то можете легко віддати перевагу нарядам яскравішою. У весільній моді стають актуальними сіро-сталевий колір, різні оливкові інтерпретації зеленого, які ви можете побачити в колекції Claire Pettibone. Також можете вибрати насичено-червоний колір, жовтий, темно-синій, які представляє молодим нареченим Romona Keveza.