Кожна дівчина мріє про три речі у своєму житті: про прекрасну сім'ю, гарній роботі і величезному, повному усілякого добра гардеробі. Якщо перші два бажання залежать виключно від долі і життєвих обставин, то вже гардероб завжди можна наповнити відповідно до особистих побажань, навіть не виходячи з дому.

У перші ж хвилини після входу в Інтернет з усіх боків випливають яскраві банери, які заманюють у всілякі інтернет-магазини модного брендового одягу. Дівчата, одягнені, як на підбір, саме в ті речі, яких так не дістає там, за дверцятами шафи, і чарівні червоні кнопочки з написом "купити зараз" не залишають шансів залишитися байдужою навіть самої стриманою в побажаннях дамі.

Вибрати тільки те, що потрібно

Так і потрапляє більшість на сайт одягу, де сторінки електронних каталогів рясніють гарними, стильними новинками та ще за досить низькими цінами. Але й такі ціни не кожній жінці дозволяють легко розлучатися з власними грошима, навіть незважаючи на бажання скупити більшу частину представленого товару. Така ситуація змушує замислитися. Як показує практика, єдино правильним рішенням буде скласти список речей першої необхідності. Від зайвих витрат вбереже також уміння комбінувати речі між собою.

Покупка без примірки

Деякі жінки глибоко переконані, що не можна купувати речі без примірки.


Це не зовсім так. Треба просто мати уявлення про особливості своєї фігури, уважно читати таблиці розмірів і мати поняття про те, який фасон одягу "сяде" ідеально, а який краще обходити стороною.

Не варто забувати, що каталоги жіночого одягу різних інтернет -магазинів можуть містити продукцію як вітчизняного виробника, так і зарубіжних брендів. У такому випадку особливу увагу слід приділити розмірній сітці, вона досить істотно відрізняється. Але зазвичай розмірні таблиці дозволяють без праці орієнтуватися в цифрах і сантиметрах навіть новачкам у справі онлайн-покупок.

Відгуки інших покупців

Обов'язково треба підрахувати "зірочки" і заглянути в коментарі навпроти вподобаного вироби, там може ховатися дуже потрібна інформація, залишена людьми, які вже придбали даний товар. Це можуть бути вказівки з прання та догляду за річчю або навіть відгуки про те, що вона не відповідає розміру (маломерять або большемеріт).

І взагалі, щоб не пошкодувати про покупку, слід кілька разів все перевірити: розмір , колір, вартість, умови оплати та доставки та ін. Тільки тоді ймовірність вдалого результату доходить найвищої позначки.