Пропонуємо вам деяку інформацію до роздумів з приводу правильного вибору меблів для гардеробної кімнати.

Насправді гардеробна - це просто велика шафа, який володіє дуже великою місткістю. У нього можна навіть увійти, спокійно вибрати відповідний одяг, випрасувати її і подивитися в дзеркало. Відзначимо, що для зручності в таких кімнатах передбачено локальне освітлення. Навіть якщо площа вашої квартири не дуже велика, то гардеробна кімната все одно потрібна хоча б для того, щоб знизити рівень захаращеності в приміщеннях. Сьогодні безліч виробників пропонують такий товар як гардеробні кімнати зі знижкою і навіть якщо ви обмежені у фінансових коштах, то можете придбати її.

Під це приміщення можна використовувати комору або технічне приміщення. У деяких квартирах старого планування збереглися так звані "темні", які також відмінно підійдуть для установки відповідної меблів. Якщо у вас немає такої кімнати, то можна просто відгородити частину площі будь-якого приміщення і зробити розсувні перегородки. Варто зауважити, що така шафа-купе необов'язково поміщати уздовж стіни - кут цілком підійде.

Головним завданням вбиральні є зберігання речей і тому в процесі розробки дизайнери в першу чергу намагаються максимально використовувати вільний простір і забезпечити зручність експлуатації всіх предметів меблів.


Пристрій гардеробної кімнати проводиться з урахуванням сучасних вимог ергономіки. Варто зауважити, що вітальня меблі групи корпусних виробів виготовляється за тим же принципом що і гардеробні кімнати - створюються вироби, які займають мало простору, але відрізняються підвищеною місткістю.

Ці маленькі, але дуже корисні кімнатки наповнюються безліччю полиць, вішалок, пантографів, висувних корзин і сіток. Дуже часто виробники пропонують використовувати полегшені металеві модулі з висувними елементами різної глибини. У нижній частині вбиральні розташовуються полиці для взуття, валіз, сумок та комодів. Верхні відділи відводяться для зберігання сезонного одягу або речей, які ви зараз не носите. Також у верхній секції можна зберігати постільну білизну і спальне приладдя. Поруч з полками можна поставити підставки для парасольок і тростини, а також розмістити драбину. У вбиральні можна встановити все те, що може заважати проходу в передпокої.

Якщо ви хочете, щоб у будинку було багато вільного простору, то варто подумати над покупкою меблів для гардеробної кімнати.