Італійські меблі по праву цінується своєю якістю і неповторним дизайном, немов ввібрав в себе спекотний колорит цієї дивовижної країни. Кожен регіон Італії - це особливий характер, і в меблях він проявляється не менше, ніж, скажімо, в національній кухні.

Nicoline

Невелика фабрика "Nicoline" з Ле Мурдже, яка спеціалізується на диванах і кріслах для віталень, працює з 1992 року, проте за свою недовгу історію встигла себе зарекомендувати як виробник ергономічною і довговічною меблів, як не можна краще вписується в будь-який стиль від мінімалізму до самої витонченої класики. Вся палітра оббивних матеріалів - шкіри та тканини - нарівні зі спокійними природними відтінками включає і більш активні тони. Предмет особливої гордості "Nicoline" - якість каркаса і регулювальних механізмів. Завдяки цьому елітні меблі для вітальні кімнати у вигляді диванів без праці трансформується в комфортне спальне місце!

Giamprini Mobili

Компанія "Giamprini Mobili" з приморського Пезаро має майже півстолітній досвід роботи з деревом, а останні десять років виробляє ексклюзивні гардероби і комоди з ефектом патинування - виділення структури поверхні за допомогою особливого складу. У колекціях компанії використовується кілька видів патинування: золоте, срібне і матове, іноді в поєднанні з тонуванням дерева. Крім неповторної стилістики, італійські меблі для передпокою "Giamprini Mobili" також відрізняється незвичайною функціональністю і схильністю до модульних трансформаціям.

Signorini & Coco

На початку своєї діяльності періньянци "Signorini & Coco" займалися в основному виробництвом художніх меблів, проте змінивши профіль на колекції для віталень і спалень, зберегли все багатство використовуваних технік: розписи, інкрустації, золочення сусальним золотом, полірування бджолиним воском і багатьох інших .


Стилем бренду є незмінна класика, поза часовими та географічних обмежень. Якість повністю відповідає орієнтації на вічну цінність: на всіх циклах обробки дерева "Signorini & Coco" застосовує тільки екологічно чисті фарби і лаки, які сертифіковані виробниками.

Eurodesign

Бренд "Eurodesign" характеризує свій стиль як "тосканський" і вважає, що цим сказано все. Цілком ймовірно, місцем народження можна пояснити і сорокарічний успіх "Eurodesign" на ринку елітних меблів та аксесуарів для ванних кімнат. Самостійні об'єкти або ж модульні системи - чим би не займалася компанія, її вироби відрізняють бездоганний стиль і продуманість обробки. Незважаючи на те, що для своїх колекцій "Eurodesign" використовує одні з найцінніших сортів деревини, цей матеріал настільки ретельно обробляється, що без праці витримує умови підвищеної вологості і активну експлуатацію без найменшої шкоди для дизайну!