Такі поняття як високий каблук і fashion так само нерозривно пов'язані, як мати і дитя. Мода породила цю елегантну взуття, яка здатна кожну жінку перетворити на королеву. Середина минулого століття - італійський модельєр Сальваторе Феррагамо розробив і зробив модним знамениту шпильку, не єдиний, але, мабуть, самий вишуканий вигляд високої опори для жіночого взуття. З того часу багато чого змінилося у світі, але лише туфлі на високих підборах не сходять з подіумів високої моди.

Щоб не відстати від останніх світових тенденцій і купити модні туфлі з останніх дизайнерських колекцій зовсім не обов'язково відвідувати традиційні бутики. Адже до ваших послуг є безліч інтернет-магазинів жіночого брендового взуття. До їх переваг можна сміливо віднести великий вибір товару, низькі ціни і зручний сервіс. Не виходячи з дому, ви маєте можливість переглянути найпопулярніші і модні туфлі на високих підборах, визначитися з вибором і замовити їх прямо з доставкою додому. Дуже зручно, особливо для сучасних жінок, у яких життя насичене подіями і не завжди є час бігати по традиційним магазинам взуття. У процесі вибору сайту для покупок звертайте увагу на наявність акційних пропозицій та знижок - це завжди дозволить вам заощадити додаткові кошти. Також добре, коли інтернет-магазин поставляє модне взуття безпосередньо з Америки чи Європи, це дозволяє йому встановлювати нижчі ціни. Для жителів невеликих міст і селищ також важлива доставка по всій Росії.

Вибір модних туфель на високих підборах, які пропонують онлайн магазини дуже часто настільки великий, що важко зупинитися на якійсь конкретній моделі.


Розглянемо останні тренди та віяння моди цього року. Небезпечна висота каблука знижується до розумних розмірів, а сам він стає більш об'ємним і стійким. При цьому крім звичайних варіантів типу високий "стовпчик" з різкими гранями дизайнери пропонують і новинки туфель модних з химерними вигинами і незвичайними формами. Взагалі тренди нового сезону - це звужена частина носка, і потовщений каблук. Хоча і класичні туфлі-човники на шпильках не здають свої позиції, виступаючи в яскравих кольорах і дорогому декорі. А деякі колекції пропонують просто розкішні моделі модних туфель з високим каблуком прикрашених кристалами, металевими елементами і великими пряжками.

Щодо використовуваних матеріалів - цього року в моду активно увійшли моделі з текстилю в цікавих вантажних кольорах. Матеріал дуже податливий, виглядає цікаво, хоча, звичайно, з практичної точки зору має недоліки. Також дизайнери активно застосовують шкіру, замшу і навіть хутра. Цікавою особливістю цього сезону моди стане "зламаний" каблук. Моделі туфель, де форма каблука викликає помилкове відчуття, що він ось-ось відвалиться, хоч це лише візуальний ефект, але виглядає дуже крихко і незвично. Вибираючи собі в інтернет-магазині жіночі туфлі, орієнтуйтеся на свій стиль і переваги. Взуття в першу чергу повинна радувати саме вас, тоді і в очах оточуючих ви будете виглядати чудово. Також не забувайте, що модні моделі на дуже високому каблуці не є щоденною взуттям, їх рекомендують носити не частіше, ніж раз чи два, три на тиждень. А для регулярного використання виберіть більш практичні низькі варіанти модних туфель.