Ефективність роботи робота-пилососа залежить від того, наскільки правильно здійснюється догляд за ним. Ми розповімо про те, як потрібно доглядати за моделями пилесосящіх роботів " Roomba ". Наші поради будуть актуальні для " Red " ("Червоний"), " Sage " ("Мудрець"), " Discovery " ("Відкриття ")," Scheduler "(" Планувальник ") і" Dirt Dog "(" переслідує бруд ").

1) Як поміняти акумулятор?

Потрібно натиснути на спеціальні затиски, що знаходяться з боків батареї, потім дістати акумулятор.

Поставить іншу батарею, після чого на неї натиснути. Клацання затискачів сповістить вас про те, що справу зроблено, батарея змінена і знаходиться на потрібному місці міцно зафіксована. Зауваження: застосовуйте тільки оригінальні акумулятори від компанії iRobot !!! Застосування акумуляторів сторонніх виробників може призвести до поломок і передчасного виходу з ладу електронних частин апарату, що буде є не гарантійним випадком.

2) Як чистити щітки?

Для цього необхідно відкрити блок щіток. Там є засувки, на них треба натиснути.

Обережно виймаємо щітки.

Прибираємо з них шестерінки.

Очищення щіток здійснюємо, застосовуючи ніж, що входить в комплект з роботом-пилососом. Якщо виникають труднощі, то можна скористатися звичайними ножицями, але акуратно - не зашкодить ворс щітки. Також, якщо щітки дуже сильно забруднюються (наприклад, в будинку багато будівельного пилу), то можна їх вимити, але потім ретельно висушити (у разі можливості на час сушіння поставити нову, щоб не переривати прибирання) щоб уникнути контакту елементів робота з водою.

3) Як почистити провідне колесо робота?

Візьмемо викрутку - це буде своєрідний важіль.


Витягаємо колесо з робота. Очищаємо блок коліс: там можуть бути намотані волосся, шерсть, обривки ниток та інше. Так само чистимо вісь і саме колесо. Знову збираємо конструкцію такою, якою вона була до очищення.

4) Як поміняти фільтр?

Знімаємо контейнер для сміття, витрушуємо його. Дістаємо блок, що містить фільтр, натискаємо знизу. Фільтр повинен відокремитися від блоку.

Беремо новий, фільтр, вкладаємо його в блок. Клацання означає, що фільтр знайшов своє місце. Далі блок засувається і вставляється всередину апарату. Тепер робот-пилосос буде працювати стабільніше і повітря видувати чистіше.

5) Як поміняти бічну щітку-вертоліт?

Відкручуємо центральний шуруп. Вилучаємо щітку з робота. Чистимо від волосся, вовни і т.д. Повертаємо щітку назад, закручуємо шуруп. Нагадуємо, що також необхідно регулярно чистити обертає бічну щітки модуль, інакше від розплавлення що потрапляють в нього волосся пилу і шерсті він поступово може вийти з ладу. І, хоча, заміна його не дороге, але ризикуєте залишитися без прибирання на кілька днів.