Шуба - це не завжди практично і зручно, але що ж може її замінити? Звичайно, дублянка. Настільки потрібна річ повинна бути у всіх сьогодні. Будинки моди постаралися здивувати своїх глядачів і шанувальників, представивши на суд публіці тільки ексклюзив. Сьогодні у фаворі багатошаровість і контрастність. Жінкам слід розглянути асиметричні варіанти, а також стильні укорочені моделі.

Поєднання кольорів

дублянка не однотонна, а різнобарвна стає популярнішим з кожним днем. Звичне поєднання чорного і білого - це контраст, який виглядає дуже стильно. Основна тенденція, яка стосується дублянок 2012-2013 - комбінування кольору. Чорна дублянка відмінно поєднується з білою овчиною або Тоскані, зі світлою ніркою або каракулем. Шар хутра на одворотах повинен бути досить широким, а інакше не буде належного ефекту від "гри" кольору. У моді укорочені рукава тепер і для дублянок. Краще, якщо модель буде доповнена дивно красивими і незвичайними застібками.

Актуальна довжина і модний фасон

Довжина, звана міді була популярною в минулому році. Сьогодні ж лідируючі позиції займають короткі моделі. Йдеться і про жіночі, і про чоловічі дублянки. Якщо вибирати подовжені моделі, то вони повинні мати прямий крій.


Дизайнери зробили речі більш практичними і зручними і це, безумовно, не може не радувати. Замшевих моделей у цій році представлено не менше, ніж у попередньому. Чорна замша - це стильно і яскраво. До верхньому одязі з чорної замші рекомендуємо ретельно підбирати аксесуари, йдеться про шийному хустці або палантин.

Матеріалів, з яких виготовляють дублянки, незліченна безліч. Але овчина залишається лідером. Вироби з неї набагато тепліше інших. При цьому, вона дуже легка і шкарпетках. Дизайнери воліють працювати з овчиною ще й тому, що вона легко піддається фарбуванню. Дублянки з овчини в поєднанні з лакованої шкірою неможливо не оцінити і не придбати. Яскраві і стильні речі заслуговують загальної уваги.

Мода індивідуальна для кожного. Кожен вибирає те, що підходить особисто йому і що відповідає його поглядам на життя. При цьому, забувати про модні тенденції не варто, адже вони все ж існують. Дизайнери постійно працюють для того, щоб зробити речі більш досконалими і стильними, а нас - більш яскравими і помітними для оточуючих. Обивателям залишається слухати всім модним тенденціям і встигати запасатися стильними і якісними речами.