Багато сучасні люди мріють хоча б раз на рік подорожувати, побачити безліч нових міст і країн, набратися різноманітних вражень, відпочити від повсякденності і сірості. Лише небагатьом пощастило: постійні подорожі є невід'ємною частиною їх роботи або іншої діяльності. Саме подібні "везунчики" і можуть розповісти про те, що в постійних переїздах є безліч своїх мінусів.

Наприклад, від остеохондрозу в наш час і так страждає більше 70% населення, а вже в непоказних дорожніх умовах, в незручному кріслі літака або на жорсткій полиці в купе ця хвороба просто не може не дати про себе знати! Складно навіть сказати, що гірше - постійні болі чи усвідомлення того, що ваша хвороба прогресує.

На допомогу приходить спеціальна подушка для подорожей Total Pillow, яка допоможе відпочити з комфортом де і коли завгодно, а також захистить плечі і шию від надмірних навантажень. Подушка є дуже гнучкою і еластичною, завдяки чому в точності повторює контури хребта, забезпечуючи корисний і комфортний відпочинок. Total Pillow можна згинати як завгодно, завдяки чому вона є багатофункціональною і може бути використана і для підтримки попереку, і в якості опори для шиї, і як підкладка на жорстке сидіння.


Також завдяки своїй гнучкості подушка дуже легка в транспортуванні, що робить її незамінною супутницею в будь-якій подорожі.

Пружний каркас вироби володіє "пам'ятною" структурою і допоможе вам міцно заснути в будь-якій ситуації. Використання Total Pillow попереджає розвиток остеохондрозу, виліковує м'язові спазми, болі в голові, шиї і плечах, запаморочення. Саме тому не варто вважати, що ця подушка призначена виключно для подорожей. Тим, хто дуже рідко подорожує, але при цьому зайнятий сидячою роботою і відчуває проблеми з суглобами і м'язами, також варто випробувати її - і вона перетворить звичайні трудові будні в справжню подорож по країні зручності і комфорту.

Якщо має довгу подорож в автобусі або машині, варто заздалегідь подумати про свій комфорт, адже приїхати на відпочинок і мучаться там болями в спині і в шийному відділі зовсім не хочеться, найкраще присвятити весь час відпочинку. Особливо важливо купити подушку для подорожей тим, хто віддає перевагу екскурсійний туризм, де передбачається постійні багатогодинні переїзди на автобусах і авто.